سرویس اجتماعی | کد خبر: 63459
تاریخ انتشار: 1396/08/05 - 19:45:52

اسکان دانشجویان دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین در خوابگاه جدید ساریگل

با مساعدت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، خوابگاه دانشجویی ساریگل دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین تجهیز و از سال تحصیلی جدید دانشجویان در آن اسکان یافتند.
اسکان دانشجویان  دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین در خوابگاه جدید ساریگل,دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین+دکتر مصطفی حیدری

به گزارش سپهرآیین ،دکتر مصطفی حیدری رئیس دانشگاه فنی و مهندسی اسفراین گفت  : با مساعدت های سازمان امور دانشجویان و صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم  بخش اعظمی از خوابگاه ساریگل  تجهیز و در اختیار دانشجویان جدید الورود و معدل الف های سنوات گذشته قرار گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر نزدیک به 300 نفر دانشجو در آن اسکان یافته اندکه در صورت تخصیص اعتبار و تجهیز کامل آن ، ظرفیت این خوابگاه بالغ بر 480 نفر می باشد.

دکتر حیدری ضمن تقدیر و تشکر از دکتر صدیقی  معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و همچنین مهندس یزدانمهر  مشاور وزیر و رئیس صندوق رفاه دانشجویان وهمکارانشان گفت: ارتقای رفاه دانشجویی از دغدغه های مهم ما میباشد و در این زمینه امور قابل قبولی صورت گرفته است.

رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در پایان افزود : ساخت خوابگاه دانشجویان دختران اولویت دیگر ماست که انشاالله با حمایت های صندوق رفاه دانشجویان در سال تحصیلی آینده آماده بهره برداری خواهد شد و تمامی دختران این مجتمع در فضایی آرام و امن ساکن خواهند شد./انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر