سرویس اجتماعی | کد خبر: 63456
تاریخ انتشار: 1396/08/03 - 17:12:50

جلسه شورای ترافیک شهرستان اسفراین برگزار شد . 

جلسه شورای ترافیک شهرستان اسفراین با حضور معاون فرماندار، رئیس پلیس راهور ، پلیس راه و سایر اعضاء در سالن جلسات فرمانداری به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان برگزار شد . 
جلسه شورای ترافیک شهرستان اسفراین برگزار شد . ,شورای ترافیک شهرستان اسفراین

به گزارش گروه دریافت خبر سپهرآیین معاون فرماندار اسفراین در ابتدای این جلسه گفت : هفت میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات ترافیکی مبادی ورودی جاده اصلی بجنورد ، اسفراین اختصاص یافته که با تخصیص ان تا پایان سال مشکلات ترافیکی و بروز تصادفات در این محور کاهش پیدا خواهد کرد . 
سید احمد پرویزی افزود : برگزاری مستمر جلسات شورای ترافيك شهرستان نقش بسزايی در برطرف كردن مشكلات ترافيكی و رونق بهبود عبور و مرور شهری دارد . 
وی گفت: تشکیل منظم جلسات زمینه همدلی و هماهنگی در تصمیمات و هم افزایی در اجرا را به دنبال خواهد داشت . 
رئیس پلیس راهور شهرستان اسفراین نیز با انتقاد از اینکه تاکنون در جلسات متعدد نصب دوربین های مدار بسته ترافیکی و کنترل شهری مصوب گردیده اما اجرای نشده است گفت : در نصب و راه‌اندازی این دوربین‌ها نظرات کارشناسی مقامات انتظامی، راهور و مسوولان امنیتی نیز لحاظ شود که این امرمی‌تواند به افزایش امنیت در شهرستان، کاهش ترافیک و تخلفات رانندگی و همچنین افزایش نظم عمومی کمک کند . 
سرگرد محمود صمدی افزود : مصوبات جلسه شورای ترافیک باید علمی و کارشناسی باشد تا مسائل و مشکلات در این خصوص هر چه بهتر مرتفع گردد . 
در این جلسه کلیه مصوبات جلسه قبل مورد بررسی قرار گرفت و با اعلام نظر اعضای شورای بازگشایی چهارراه بهشت خیابان طالقانی به همت دانشکده علوم پزشکی ، نصب سرعت گیری در چندین نقطه خیابان های اصلی و فرعی و جاده های روستایی ، تاکید بر نصب دوربین های مدار بسته در سطح شهر و تعمیر روشنایی بلوار کشاورز از مصوبات این جلسه بود

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر