سرویس اجتماعی | کد خبر: 63015
تاریخ انتشار: 1396/07/17 - 11:54:04

نزاع و درگیری فردی و دسته جمعی بیشترین آمار جرم در شهرستان اسفراین

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسفراین گفت:به دلیل پایین بودن آستانه تحمل مردم و عدم بازدارندگی قوانین ، نزاع و درگیری فردی و دسته جمعی رتبه اول جرم در شهرستان اسفراین است.
نزاع و درگیری فردی و دسته جمعی بیشترین آمار جرم در شهرستان اسفراین,نیروی انتظامی شهرستان اسفراین+سرهنگ جاوید مهری

به گزارش سپهرآیین، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسفراین  در نشست خبری  که به مناسبت  هفته نیروی انتظامی برگزار شد با تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) و با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و یاد و خاطره تمامی شهدا بویژه شهدای عرصه نظم و امنیت گفت : نیروی انتظامی یک نیروی ولایی و مطیع امر رهبری  است که برای ایجاد امنیت و آسایش مردم از هیچ کوششی دریغ نورزیده است . 
سرهنگ جاوید مهری با اشاره به عملکرد شش ماهه ناجا در این شهرستان گفت : در این مدت بیش از 108 کیلوگرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان کشف و ضبط گردیده و متهمین پس از دستگیری به  جهت سیر مراحل قانونی  به مراجع قضایی تحویل شده اند . 
وی در رابطه با تصادفات به وقوع پیوسته در شهرستان گفت: در 6 ماه نخست امسال  94 تصادف درون شهری و 122 تصادف و واژگونی  برون شهری در معابر سطح شهر و جاده های  اسفراین اتفاق افتاده که  متاسفانه در تصادفات درون شهری 99 مصدوم و سه فوتی داشته است و در واژگونی خودرو و تصادفات برون شهری نیز 22 نفر جان خود را از دست داده اند و 113 نفر  هم  مصدوم و مجروح شده اند . 
عضو شورای تامین شهرستان در ادامه افزود : در شش ماهه نخست امسال تعداد 307 دستگاه خودروی متخلف به جهت  ایجاد به آلودگی صوتی و مزاحمت برای نوامیس مردم توقیف شده و همچنین و 1503 دستگاه موتور سیکلت هم به دلیل تخلف از جمله نداشتن کلاه ایمنی توقیف و به پارکینگ منتقل شده اند . 
فرمانده انتظامی اسفراین در پایان نیز با تشکر از همراهی اصحاب رسانه شهرستان اسفراین با ناجا شهرستان گفت : متاسفانه به دلیل پایین بودن آستانه تحمل مردم  و عدم بازدارندگی قوانین ، نزاع و درگیری فردی و دسته جمعی رتبه اول جرم و جنایت در شهرستان اسفراین است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر