سرویس اجتماعی | کد خبر: 63014
تاریخ انتشار: 1396/07/16 - 21:17:22

افتتاح واحد مراقبت در منزل در بیمارستان امام خمینی(ره) اسفراین

واحد مراقبت در منزل در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان اسفراین با حضور ریاست محترم بیمارستان ،مدیر پرستاری و جمعی از کارکنان بیمارستان افتتاح شد.
افتتاح واحد مراقبت در منزل در بیمارستان امام خمینی(ره) اسفراین,بیمارستان امام خمینی اسفراین

به گزارش سپهرآیین،مدیر اداره پرستاری دانشکده علوم پزشکی اسفراین با  بیان اینکه واحد مراقبت در منزل در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان اسفراین با مراکز مشاوره در سطح شهر قرارداد همکاری دارد گفت: بیمارانی که با تایید پزشک معالج نیاز به مراقبت در منزل دارند براساس فرم ارجاعی به این مراکز معرفی در منازل خود تحت مراقبت پرستاری قرار می گیرند.
خانم فرحناز کاظمی با بیان اینکه هم اکنون دو مرکز مشاوره در شهر فعال است و طبق قرارداد با بیمارستان همکاری دارند افزود : این مراکز توسط کارشناس واحد مراقبت در منزل و کارشناس نظارت بر درمان براساس چک لیست پایش و ارزیابی می گردند.
وی با اشاره به اینکه تعرفه و حق العمل خدمات مراکز  مشاوره ، طبق دستورالعمل و تعرفه هایی است که هر سال توسط وزارت عالی بیمه ابلاغ  می شود ، خاطر نشان کرد :  تصویب تعرفه خدمات پرستاری در منزل توسط هیئت محترم دولت در تیرماه 96 خبر خوشی برای جامعه پرستاری و مردم عزیز کشورمان بود که امید است سبب توسعه مراکز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل شود که مطمئنا افزایش سواد سلامت و آگاهی مردم در زمینه خود مراقبتی  را به همراه خواهد داشت.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر