سرویس ورزشی | کد خبر: 63013
تاریخ انتشار: 1396/07/15 - 22:18:48

شرکت چهار تیم در لیگ بزرگسالان فوتبال شهرستان اسفراین

رئیس هیات فوتبال شهرستان اسفراین گفت: تعداد چهار تیم در لیگ بزرگسالان فوتبال شهرستان اسفراین شرکت کرده اند.
شرکت چهار تیم در لیگ بزرگسالان فوتبال شهرستان اسفراین,هیات فوتبال شهرستان اسفراین

حامد حسین پور رئیس هیات فوتبال شهرستان اسفراین در مصاحبه با خبرنگار سپهرآیین گفت: امسال در لیگ بزرگسالان فوتبال شهرستان اسفراین تیم ها ی استقلال اسفراین ، پرسپولیس برگ سبز، شهید مصر زاده الف و ب شرکت نموده اند و به صورت دوره ای با یکدیگر به رقابت می پردازند.

رئیس هیات فوتبال شهرستان اسفراین در ادامه افزود : هدف از برگزاری این مسابقات مشخص شدن نماینده شهرستان جهت شرکت در لیگ فوتبال زیر گروه استانی است و بعد از آن دو تیم برتر مسابقات به سوپر لیگ استان راه پیدا می کنند.

حامد حسین پور در رابطه با زمان برگزاری این مسابقات گفت: این مسابقات از روز جمعه هفته گذشته در میدان چمن اداره ورزش و جوانان شروع شده و در جمعه این هفته و جمعه هفته آینده نیز  از ساعت 8/30 دقیقه صبح تا 12/30 دقیقه ظهر ادامه خواهد داشت.

وی همچنین در انتها در رابطه با مسابقات برگزار شده و برنامه های آینده هیات فوتبال شهرستان اسفراین گفت: تابستان امسال برای نخستین بار در شهرستان لیگ فوتبال هفت نفره با حضور 12 تیم برگزار کردیم و همچنین به جهت شناسایی استعداد ها لیگ فوتبال جوانان شهرستان را با حضور 5 تیم برگزار کردیم و در رابطه با برنامه های آینده این هیات نیز گفت در آبان ماه همزمان برگزاری لیگ فوتسال شهرستان و لیگ پیشگسوتان را خواهیم داشت./انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر