سرویس اجتماعی | کد خبر: 63011
تاریخ انتشار: 1396/07/15 - 15:14:36

تکذیب شایعه علت فوت دانشجوی دختر در دانشکده علوم پزشکی اسفراین 

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین با تایید خبر فوت دانشجوی دختر در دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت : خبر علت فوت این دانشجو مبنی بر سقوط از تخت خوابگاه تکذیب می شود.
تکذیب شایعه علت فوت دانشجوی دختر در دانشکده علوم پزشکی اسفراین ,دانشکده علوم پزشکی اسفراین

به گزارش سپهرآیین، دکتر توحیدی معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین در گفت و گو با سپهرآیین گفت:در برخی از کانال های خبری علت فوت این مرحوم را سقوط از تخت خوابگاه  و مرگ مغزی عنوان کردند که این خبر شایعه است و تکذیب می شود.
وی با بیان اینکه با کارشناسی پزشکی قانونی علت فوت این دانشجوی دختر بیماری عروق قاعده ی مغز عنوان شده است از اصحاب رسانه خواست در خصوص این خبر با توجه به اعلام علت دقیق مرگ توسط پزشکی قانونی از اظهار نظر های غیر کارشناسانه خودداری کنند.
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی اسفراین با بیان اینکه خبرنگاران با توجه به منبع خبر، اخبار مربوطه را منتشر کنند  افزود : در صورت اعلام و پخش گزارش غیر مسئولانه مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.

به گزارش سپهرآیین::دانشجو ی دختر در تاریخ ۱۳ مهرماه حوالی ساعت ۱۳ با اطلاع به اورژانس ۱۱۵ ، از خوابگاه به بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان اسفراین اعزام وبعد از معاینات پزشکی به علت نیاز به خدمات جراحی مغز واعصاب به بجنورد مرکز استان اعزام گردید که متاسفانه به علت عارضه مغزی قبل از انجام عمل جراحی دارفانی را وداع گفت.

گفتنی است در عملی غیر اخلاقی تعدادی از کانال های خبری علت فوت این دانشجو را سقوط از تخت اعلام نموده بودند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر