سرویس اجتماعی | کد خبر: 61964
تاریخ انتشار: 1396/07/02 - 14:04:15

تجلیل از ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس دانشکده علوم پزشکی اسفراین

طی مراسمی از ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شاغل در دانشکده علوم پزشکی اسفراین تجلیل شد. 
تجلیل از ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس دانشکده علوم پزشکی اسفراین ,

به گزارش خبرنگار سپهرآیین،  دکتر عباس نیک روش رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در این مراسم با تبریک  آغاز سال تحصیلی جدید  و هفته دفاع مقدس و تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام گفت : تقارن دفاع مقدس با ایام محرم نشان می دهد که جوانان غیور ایران اسلامی با الگو گیری از ائمه اطهار علیه السلام در راه رسیدن به هدف غایی  و متعالی خود تلاش کردند که امروز باید در تمامی ابعاد ازآنها  به عنوان الگویی ارزشمند یاد کرد.  
حجت الاسلام قدیر محمدیان امام جمعه شهرستان اسفراین  هم در این مراسم  با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یک فرهنگ بی انتهاست که محدود و مصور نیست گفت : دانشکده علوم پزشکی اسفراین با داشتن 35 ایثارگر که از یادگاران دفاع  مقدس هستند، سرمایه ی ارزشمندی را در خود جای داده است.
سرهنگ مهدی الهی راد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین هم با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این محفل ارزشمند گفت : دفاع مقدس دستاورد های بسیار خوبی داشته است که باید بازخوانی و ابعاد مختلف آن ارزیابی شود و به عنوان فرهنگ از آن استفاده شود.
در پایان این مراسم از  رزمندگان  دانشکده علوم پزشکی اسفراین به پاس از خودگذشتگی و ایثار در هشت سال دفاع مقدس همراه با لوح سپاس و هدیه تقدیر شد. 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر