سرویس اجتماعی | کد خبر: 61939
تاریخ انتشار: 1396/06/27 - 19:22:59

قهرمانی تیم دانشکده علوم پزشکی اسفراین در مسابقات تنیس بین استانی

تیم دانشکده علوم پزشکی اسفراین در سکوی نخست مسابقات تنیس روی میز استانی ایستاد.
قهرمانی تیم دانشکده علوم پزشکی اسفراین در مسابقات تنیس بین استانی,شهرستان اسفراین

به گزارش گروه دریافت خبر سپهرآیین، مسابقات تنیس روی میز استانی با شرکت 11 تیم از استان های خراسان رضوی و شمالی به میزبانی شهرستان اسفراین در محل سالن بعثت این شهرستان برگزار شد . 
رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان اسفراین در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات گفت : بمناسبت دهه امامت و ولایت یک دوره مسابقه پینگ پنگ با شرکت 11 تیم از دواستان خراسان رضوی و شمالی به میزبانی این شهرستان برگزار گردید . 
وی گفت : در این رقابت ها یک تیم از خراسان رضوی و 10 تیم از شهرستان های اسفراین ، بجنورد ، شیروان ، جاجرم ، گرمه و آشخانه با شرکت 33 بازیکن حضور داشتند که ابتدا بصورت دوره ای و سپس بصورت تک حذفی با یکدیگر رقابت کردند که در پایان این رقابت ها تیم دانشکده علوم پزشکی اسفراین در سکوی نخست ایستاد و تیم های فروشگاه راکتی فرهاد بجنورد و آلمینای جاجرم به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند . 
هادی سودمند افزود : در پایان این رقابت ها به تیم های برتر لوح تقدیر و مدال قهرمانی اهدا گردید و امیر محمد کمالی نوجوان اسفراینی بعنوان بازیکن برتر معرفی و از طرف هیئت تنیس روی میز این شهرستان لوح تقیر و مدال دریافت نمودند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر