سرویس اجتماعی | کد خبر: 61936
تاریخ انتشار: 1396/06/27 - 15:43:13

اخذ کرایه هزار تومان توسط برخی تاکسی داران از مسیر میدان امام تا دانشگاه فنی مهندسی غیر قانونی است

سپهرآیین/مسئول حمل و نقل شهرداری اسفراین گفت:اخذ کرایه هزار تومان توسط برخی تاکسی داران از مسیر میدان امام تا دانشگاه فنی و مهندسی غیر قانونی است.
اخذ کرایه هزار تومان توسط برخی تاکسی داران از مسیر میدان امام تا دانشگاه فنی مهندسی غیر قانونی است,

به گزارش سپهرایین، در پی گزارش و نارضایتی تعدادی از همشهریان مبنی بر اینکه تعدادی از تاکسی داران به بهانه اینکه از میدان  امام تا میدان فرمانداری یک کورس و از میدان فرمانداری تا دانشگاه فنی و مهندسی یک کورس حساب می شود و برای کل این مسیر باید مبلغ 1000 تومان پرداخت شود ، خبرنگار سپهرآیین به سراغ مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری اسفراین رفت تا موضوع را پیگیری نماید.

آقای ناطری در این باره به خبرنگار سپهرآیین گفت:طبق مصوبه شهرداری اسفراین کرایه  مسیر میدان امام خمینی (ره) تا دانشگاه فنی و مهندسی 700 تومان می باشد و اگر بیشتر از این از مسافرین اخذ شود غیر قانونی است و باید با راننده متخلف برخورد شود.

ایشان در ادامه گفت: طبق گزارش های رسیده تعداد بسیار کمی از تاکسی داران این تخلف را انجام می دهند و در صورتی که مردم با این گونه تخلفات مواجه شدند حتما شماره پلاک یا کد تاکسی متخلف را برداشته و  با سامانه 124 تماس گرفته و یا حضوری به قسمت حمل و نقل شهرداری یا تاکسی رانی مراجعه و اطلاع دهند تا با آن ها برخورد شود و همچنین اینکه از مردم خواهشمندیم  به راحتی از این گونه تخلفات عبور نکنند و با اطلاع دادن  به شهرداری و یا سامانه 124 با آن ها برخورد شود.

مسئول حمل و نقل و ترافیک شهرداری اسفراین همچنین در رابطه با سرویس مدارس گفت: نرخ سرویس مدارس طبق نرخ نامه مصوب کارگروه سرویس مدارس است و این نرخ نامه به جهت اطلاع خانواده ها در اختیار مدیران مدارس سطح شهرستان قرار داده شده است و در صورتی که در سرویس مدارس هم تخلفاتی صورت گرفت خانواده ها حتما اطلاع دهند./انتهای پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر