سرویس اجتماعی | کد خبر: 61824
تاریخ انتشار: 1396/06/22 - 08:20:01

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین خبر داد:

بیش از 100 برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان اسفراین اجرا می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: بیش از 100 برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان اسفراین اجرا می شود.
 بیش از 100 برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان اسفراین اجرا می شود ,ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین +هفته دفاع مقدس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس از برگزاری بیش از 100 برنامه متنوع پایگاهی، حوزه ای و شهرستانی در طول هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار سپهرآیین ، نشست هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس با حضور معاون فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسوولین دستگاههای اجرایی در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد . 

سرهنگ مهدی الهی راد در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدا از ایثارگری های رزمندگان دوران دفاع مقدس قدردانی کرد و افزود : هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و زمان مناسبی برای ترویج فرهنگ دفاع از مرزهای اعتقادی در مقابل هجمه‌های فرهنگی است.
وی گفت : هفته دفاع مقدس آیینه تمام نمای استقامت ، ایستادگی ، فداکاری ، استقلال طلبی و استکبارستیزی و ایثار و شهادت ملت ایران در برایر استکبارجهانی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اسفراین از برگزاری بیش از 100 برنامه متنوع پایگاهی، حوزه ای و شهرستانی در طول هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان خبر داد و افزود : دیدار با خانواده های معظم شهدا ، دیدارفرماندهان و بسیجیان با امام جمعه شهرستان ، گلباران گلزار شهدا ، به صدا درآمدن "زنگ مقاومت" همزمان با روز اول مهر در مدارس ، برگزاری یادواره شهدا و برگزاری مسابقات ورزشی از برنامه های این هفته خواهد بود.
سرهنگ الهی راد بازسازی عملیات بیت المقدس 3 در محل پارک قائم گلزار شهدای گمنام را در این شهرستان در طول ایام هفته دفاع مقدس از برنامه های محوری شهرستان اسفراین بیان کرد . 
   
معاون فرماندار اسفراین نیز دراین نشست گفت : هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و ایستادگی های ملتی است که با دست خالی اما اراده ای پولادین در میدان مبارزه با استکبار شرق و غرب ایستادند و بعد از 8 سال دفاع جانانه پیروزمندانه ثابت کردند که با دست خالی می توان دنیا را به زانو در آورد.
وی گفت : دوران دفاع مقدس و دلاورمردی های رزمندگان امروز ما را در دنیا سربلند کرده است و فرهنگ جهاد و ایثار و فداکاری ملت ایران دشمنان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذاشته است . 
علی اصغر یحیی آبادی افزود : یکی از افتخارات بزرگ کشورمان دفاع مقدس است بطوریکه در هشت سال دفاع مقدس یک وجب از خاک ایران اسلامی را از دست ندادیم و در این راه پر افتخار دهها هزار شهید، جانباز، آزاده و ایثارگر را تقدیم آرمان های مقدس نظام اسلامی کرده ایم.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر