سرویس فرهنگی | کد خبر: 60890
تاریخ انتشار: 1396/05/29 - 10:37:13

مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی

طرح «نماز کلید بهشت» با هدف توسعه و ترویج معارف و درست خوانی نماز در استان خراسان شمالی اجرا می شود

اسفراین- سپهرآیین- مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی گفت: هدف از اجرای طرح نماز کلید بهشت ترویج معارف نماز و آموزش درست خوانی آن به سواد آموزان است.
طرح «نماز کلید بهشت» با هدف توسعه و ترویج معارف و درست خوانی نماز در استان خراسان شمالی اجرا می شود,اسفراین،سپهرآیین،نماز
به گزارش  سپهرآیین،  براتعلی حاتمی در افتتاحیه طرح نماز کلید بهشت که در سالن شهید رخشی شهرستان اسفراین برگزار شد  بیان کرد: توسعه و ترویج فرهنگ نماز ،آشنایی سوادآموزان باضرورت اقامه نماز،تقویت نحوه تلفظ صحیح نماز،آشنایی سوادآموزان با برخی ازاحکام نمازوتقویت نگرش سواد آموزان به قرائت صحیح نماز از جمله اهداف اجرای این طرح است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی افزود:طرح نماز کلید بهشت در سه دوره سوادآموزی، انتقال و تحکیم انجام می گیرد. 
 
حاتمی ادامه داد: ایجاد انگیزه در بین سواد آموزان می تواند گامی موثر در جهت ترغیب آن ها به آموزش درست خوانی نماز باشد.این طرح با عنوان «نماز، کلید بهشت» با همکاری آموزش و پرورش وستاداقامه نماز استان برای150 آموزش‌دهنده نهضت سوادآموزی شهرستان اسفراین  برگزارمی‌شود.
 
مدیر آموزش و پرورش اسفراین نیز در این  مراسم گفت: نماز عامل رهایی انسان از بندهای دنیایی است . محمد اکرامی فر افزود: طرح کلید بهشت سالهاست که در آموزش و پرورش اجرا می شود و از امسال قرار است که در سواد آموزی نیز اجرا شود . 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر