سرویس اجتماعی | کد خبر: 60619
تاریخ انتشار: 1396/05/22 - 23:21:51

رییس دانشکده علوم پزشکی اسفراین:

حضور رسانه ها یک فرصت است

اسفراین- سپهرآیین- رییس دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: مسئله سلامت یک مسئله فرابخشی و فرا دستگاهی است و رسانه ها نباید از مسئله ارتقای سلامت و نقش شایانشان نادیده کرفته شوند.
 حضور رسانه ها یک فرصت است,اسفراین، سپهرآیین، حرف مردم،رسانه،نیک روش
به گزارش سپهرآیین، حضور رسانه ها در عرصه خدمت رسانی یک فرصت شایسته است که باید آن را قدربشناسیم و با رصد اصحب رسانه ها مسیر خدمت رسانی را در یابیم.
دکتر «عباس نیک روش» رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسفراین در آیین تجلیل از خبرنگاران  با تاکید بر ظرفیت رسانه ها، افزود: مسئله سلامت یک مسئله فرابخشی و فرا دستگاهی است  و رسانه ها نباید از مسئله ارتقای سلامت و نقش شایانشان نادیده کرفته شوند.
دکتر «اسحق ایلدرآبادی» معاون آموزشی، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی اسفراین هم با اشاره به اینکه ارتقای سلامت بدون یاری و همدلی رسانه ها ممکن نیست، افزود: هرچند متولی سلامت وزارت بهداشت و درمان است اما رسانه ها پیشگام در عرصه هدایت مردم برای ارتقای سلامت هستند.
در این آیین شماری از خبرنگاران در تور رسانه ای بازدید از پروژه های مهم حوزه درمان را در دستورکار خود قرار دادند که پروژه بیمارستان تک تخصصی زنان با زیربنای 3 هزار و 80 مترمربعی با اعتبار 6.2 میلیارد تومانی و کلینیک تخصصی درمان با زیربنای یک هزار و 620 مترمربعی با اعتبار 3.2 میلیارد تومانی در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد شد.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر