سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 60505
تاریخ انتشار: 1396/05/21 - 23:39:11

جزئیات رخداد سیل و آبگرفتگی در اسفراین؛

رهایی 40 خودروی گرفتار تا آب شستگی و رسوب گذاری در یک محور روستایی

اسفراین- سپهرآیین- سیل و آب گرفتگی عصر جمعه در محورهای مواصلاتی بام و صفی آباد از توابع اسفراین موجب گرفتاری 40 دستگاه خودرو در مسیر اسفید به باغشجرد شد.
رهایی 40 خودروی گرفتار تا آب شستگی و رسوب گذاری در یک محور روستایی,اسفراین، سپهرآیین، حرف مردم

به گزارش سپهرآیین،، سیل و آب گرفتگی عصر جمعه در محورهای مواصلاتی بام و صفی آباد از توابع اسفراین موجب گرفتاری 40 دستگاه خودرو در مسیر اسفید به باغشجرد شد.

«جمشیدیان» مدیر جمعیت هلال احمر اسفراین با اشاره به جزئیات گرفتاری 40 دستگاه خودرو در آب گرفتگی بستر راه در مسیر دسترسی روستای اسفید از مسیرهای آنتنی صفی آباد به بام، گفت: تمامی خودروهای گرفتار در مسیر اسفید – باغشجرد با همت مردم و اهالی محلی و امدادگران خانه هلال صفی آباد از گرفتاری رها شدند.

 «ذاکری» رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اسفراین هم با اشاره به آب شستگی پاشنه راه و رسوب گذاری آب گرفتگی در بستر راه در مسیر اسفید- باغشجرد، گفت: با تلاش شبانه نیروهای راهداری مشکلات برآمده از سیلاب و آب گرفتگی در این نقطه حل شد و اکنون مشکل خاصی نیست.

به گفته «جواد نوروزی» فرماندار اسفراین سیل و آب گرفتگی عصر جمعه در 30 هکتار از اراضی باغی و زراعی، بیش از  9 میلیارد ریالی خسارت بر جای گذاشت که در جریان آن 5 رشته قنات هم آسیب جدی دید.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر