سرویس اجتماعی | کد خبر: 60095
تاریخ انتشار: 1396/05/15 - 23:39:44

در اسفراین برگزار شد:

جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان

اسفراین- سپهرآیین- جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان در قالب تیم های 3 نفری از مادر بزرگ ها، مادران، دختران و خواهران با حضور 30 تیم برگزار شد.
جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان,اسفراین، سپهرآیین، حرف مردم

به گزارش سپهرآیین، جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان  با شعار اوقات بانوان با ورزش امروز در اسفراین برگزار شد.

رییس اداره ورزش و جوانان اسفراین با اشاره به میزبانی اسفراین از بانوان دیگر شهرستان ها در این جشنواره فرهنگی ورزشی گفت: این همایش در قالب تیم های 3 نفری از مادر بزرگ ها، مادران، دختران و خواهران با حضور 30 تیم برگزار  شد.
 
«سید احمد پرویزی» افزود: بانوان از رشته های دارت، بدمینتون، بسکتبال، طناب زنی و یک قل دو قل و لی لی سه رشته را بر می‌گزیدند و در این رقابت ها حضور  یافتند.
 
وی خاطر نشان کرد: این رقابت ها به مناسبت دهه کرامت و پاسداشت جایگاه دختر در فرهنگ اسلامی برگزار شد.
 
جشنواره فرهنگی و ورزشی «فراغت بانوان با ورزش» در بجنورد هک برگزار می شود.
 
رئیس گروه هماهنگی امور بانوان، اداره کل ورزش و جوانان گفت: این جشنواره در خراسان شمالی همزمان با سراسر کشور به مناسبت دهه کرامت در 5 رشته دارت، بازی های بومی و محلی ، بدمینتون ، بسکتبال و طناب زنی در بجنورد برگزار می شود.
 
«فرانک سرایی» افزود: جشنواره فرهنگی و ورزشی بانوان در شهرستانهای اسفراین ، مانه و سملقان و شیروان در رشته های متنوع برگزار شد و این جشنواره طی هفته جاری در بجنورد برگزار خواهد شد.
 
وی ضمن دعوت از تمام بانوان برای شرکت در این برنامه مهیج فرهنگی و ورزشی گفت: با هماهنگی های صورت گرفته در محل سالن ورزشی شهدای فرهنگی میزبان بانوان و جامعه ورزش و جوانان استان خواهیم بود.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر