سرویس اجتماعی | کد خبر: 60091
تاریخ انتشار: 1396/05/15 - 23:21:16

امام جمعه بام و صفی آباد:

در برابر سلطه گری های آمریکا بایستیم

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «هوشمند نژاد» گفت:پرداختن به مشکلات اقتصادی و معیشتی، تعامل گسترده با کشورهای جهان و رویارویی و مقابله با نظام سلطه از مهم ترین اولویت های مورد تاکید مقام معظم رهبری در دولت دوازدهم بود.
در برابر سلطه گری های آمریکا بایستیم,اسفراین، سپهرآیین، حرف مردم

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه بام و صفی آباد با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و تبریک میلاد باسعادت حضرت امام رضا(ع) افزود: امام رئوف اسوه اهل تقوا و الگوی متقین است.

حجت الاسلام «هوشمند نژاد» با اشاره به منش کرداری و رفتاری و پنداری امام هشتم، افزود: آن امام همام هیچ کس را با سخن نمی رنجاند و هیچگاه تقاضای کسی را رد نمی کرد.
 
وی با اشاره به جایگاه علمی و مرجعیت علمی حضرت در ترویج و اشاعه گفتمان دینی تصریح کرد: زیارت عارف به حق حضرت شفاعت امام رضوی را به ارمغان خواهد آورد.
 
وی با اشاره به بیانات حکیمانه مقام معظم رهبری در آیین تنفیذ حکم ریاست جمهوری تصریح کرد: پرداختن به مشکلات اقتصادی و معیشتی، تعامل گسترده با کشورهای جهان و رویارویی و مقابله با نظام سلطه از مهم ترین اولویت های مورد تاکید مقام معظم رهبری در دولت دوازدهم بود.
 
وی با اشاره به لزوم تداوم رزمایش های قدرت موشکی، اضافه کرد: باید با تداوم حضور در راه امام و شهدا، در برابر سلطه گری های آمریکا و دیگر قدرت های استکباری بایستیم.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر