سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 59951
تاریخ انتشار: 1396/05/13 - 16:51:49

امام جمعه اسفراین:

صدای ملت؛ فقط 24 میلیون رای دکتر روحانی است؟1/ 16 میلیون رای رقبای ریاست جمهوری نباید نادیده گرفته شود

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «محمدیان» گفت: نباید با تعبیر کابینه 24 میلیونی وحدت کشور به حاشیه رود.
صدای ملت؛ فقط 24 میلیون رای دکتر روحانی است؟1/ 16 میلیون رای رقبای ریاست جمهوری نباید نادیده گرفته شود,اسفراین، سپهرآیین، امام جمعه

به گزارش سپهرآیین، خطیب و امام جمعه اسفراین با اشاره به رسالت های سنگر نماز جمعه در آِیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مسجد اعظم امام خمینی(ره) و مصلای نماز جمعه این شهرستان با دعوت آحاد مومنان به ویژه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: نباید دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی با فراموشی اتحاد ملی و اختلاف سلیقه های سیاسی به حاشیه روانه شود.

حجت الاسلام «قدیر محمدیان» با اشاره به اینکه کاستی ها، کمبود ها و خطاهای مسئولان هرچند موجب بی اعتمادی مردم می شود، اما نباید به حساب انقلاب اسلامی گذاشته شود، افزود: نباید با حقوق های  نجومی و فساد مالی یا هر خطای برجسته دیگر ارج انقلاب شکوهمند اسلامی را در نگاه مردم کم رنگ بکنیم.

وی با گرامیداشت روز خبرنگار و سالروز شهادت خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در کشور افغانستان در یک حمله تروریستی، افزود: خبر باید موثق، به هنگام و فراگیر تولید و نشر شود و با ارائه مناسب در بستر امید بخشی انتشار یابد.

وی با گرامیداشت سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی هم اضافه کرد: القای روحیه کارآفرینی و پویایی برای نسل جوان مهم ترین آورده جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد مولود در دل انقلاب شکوهمند اسلامی است.

امام جمعه اسفراین با بازخوانی بیانات ارزشمند حکیمانه و داهیانه مقام معظم رهبری در آیین تنفیذ آرای مردمی در اعطای حکم ریاست جمهوری دوره دوازدهم، افزوذ: تقویت اتحاد ملت را باید مهم شمرد و مراقبت کرد تا 2 دستگی یا 2 قطبی مایه اختلاف بیش از پیش مردم نشود.

وی با تاکید بر اینکه گاه لج بازی های سیاسی آدم را خوار و ذلیل می کند، تصریح کرد: نباید از نظرات منتقد و مخالف آشفته شد و بدون شک در کارهای سنگین و وظایف کلیدی نقص هایی وجود دارد.

امام جمعه اسفراین با اشاره به اینکه باید با شکیبایی دیدگاه های منتقدان را شنید، اضافه کرد: آنان که با ملت و مقام معظم رهبری و جایگاه ولایت فقیه زاویه دارند از دایره جمهوری اسلامی ایران خارج هستند ولی نباید در دایره نظام اسلامی با تعابیری چون تشکیل کابینه 24 میلیونی وحدت را به حاشیه راند چرا که صدای آرای 16 میلیونی رقبای دکتر روحانی هم شنیدنی است و این هم بخشی اعظم از صدای ملت خواهد بود.

رییس شورای فرهنگ عمومی اسفراین با اشاره به امضای رییس جمهور آمریکا بر تحریم های جدید مصوب مجلس نمایندگان آمریکا، هم گفت: هنوز عده ای در داخل کشور هم صدا با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در این باورند برجام نقض نشده است و این گمراهی آشکار برای برخی است.

وی با ابراز تاسف از نقض آشکار برجام از سوی طرف آمریکایی این معاهده بین المللی، تصریح کرد: باید با صلابت و قدرت در برابر سلطه گری آمریکا و تحقیر ایران ایستاد و این همواره از دغدغه های مقام معظم رهبری بوده است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر