سرویس در شهر | کد خبر: 59801
تاریخ انتشار: 1396/05/09 - 23:40:47

شهردار اسفراین خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی طرح های هدایت آب های سطحی

اسفراین- سپهرآیین- شهردار اسفراین گفت: با اختصاص اعتبار 3.5 میلیارد تومانی آغاز عملیات و فرآیند اجرایی برای مدیریت و هدایت آب های سطحی از سوی مدیریت شهری در دستورکار قرار گرفت.
آغاز عملیات اجرایی طرح های هدایت آب های سطحی,اسفراین، سپهرآیین، حرف مردم

به گزارش سپهرآیین، با اختصاص اعتبار 3.5 میلیارد تومانی آغاز عملیات و فرآیند اجرایی برای مدیریت و هدایت آب های سطحی از سوی مدیریت شهری در دستورکار قرار گرفت.

شهردار اسفراین با اشاره به اینکه اجرای طرح های تکمیلی کانال هایهدایت آب های سطحی با اعتبار 10 میلیارد ریالی در دستورکار است، افزود: تکمیل کانال شهید کربلایی، کال حمامی، کال فیاض، محور کبوترخانه و احداث کانال طالقانی-رودخانه با هدف هدایت آب های سطحی درون شهری در این پروژه گنجانده شده است.

«مسلم نوری» با اشاره به تهیه طرح کف سازی بستر رودخانه در محدوده شهری به میزان 4.5 کیلومتر، افزود: اجرای فاز نخست کف سازی بستر رودخانه حدفاصل پل بهشت تا پل معلم با پشتوانه مطالعاتی در سال جاری با اعتبار 10 میلیارد ریالی اجرا خواهد شد.

وی تاکید کرد: طرح ایمن سازی کانال های هدایت آب های سطحی شهر در 3 هزار متر با اعتبار 11 میلیارد ریالی در دستورکار است که نصب هندریل با هدف کاهش حوادث و سوانح احتمالی مورد توجه مدیریت شهری است.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر