سرویس اقتصادی | کد خبر: 59671
تاریخ انتشار: 1396/05/04 - 23:54:51

معاون وزیر خبر داد:

افزایش 100 هزار تنی تولید با بهره برداری از طرح تکمیلی فولاد اسفراین/ بی انصافی در واردات لوله های تولیدی لوله گستر

اسفراین- سپهرآیین-«منصور معظمی» گفت: ممنوعیت واردات لوله های با نمونه تولید داخلی از سوی این وزارتخانه ابلاغ شده است و بدون شک وارادات لوله های بدون درز بی انصافی است.
افزایش 100 هزار تنی تولید با بهره برداری از طرح تکمیلی فولاد اسفراین/ بی انصافی در واردات لوله های تولیدی لوله گستر,سپهرآیین،خرید،ازدید،سپهرآیین
به گزارش سپهرآیین، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به اینکه امیدواریم طرح تکمیلی فولاد در سال 96 به بهره برداری برسد، گفت: امید می رود با بهره برداری از طرح تکمیلی فولاد در سال 96، شاهد افزایش 100 هزار تنی طرفیت تولید در کشور باشیم.
«منصور معظمی» با اشاره به مصوبه پروژه کارسیستم در سفر مقام معظم رهبری، افزود: از یک ماه آینده فرآیند واگذاری پروژه کارسیستم به پیمانکار کلید خواهد خورد.
«منصور معظمی» با اشاره به اینکه، برنامه سازمان گسترش، سرمایه گذاری 60هزارمیلیارد ریالی  است، افزود: تحقق این سرمایه گذاری ایجاد 8هزار شغل است.
وی با اشاره به احداث پروژه های این سازمان به ارزش 25 هزار میلیارد ریالی در مناطق محروم کشور، افزود: مجموعه  سازمان گسترش علاقه مند به سرمایه گذاری مشترک با بخش خصوصی است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به طلب 160 میلیارد تومانی لوله گستر از شرکت ملی نفت و لزوم پرداخت تعهدات، افزود: ممنوعیت واردات لوله های با نمونه تولید داخلی از سوی این وزارتخانه ابلاغ شده است و بدون شک وارادات لوله های بدون درز بی انصافی است.
به گزارش خبرنگار ما،  اعضای کمیسیون حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی ، شماری از معاونان وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیران وزارت نفت با هدف بازخوانی ظرفیت های صنعت اسفراین و تقویت تولید ملی و حمایت از اشتغال از ۵ طرح بزرگ صنعتی اسفراین بازدید کردند.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر