سرویس دهگردشی | کد خبر: 59625
تاریخ انتشار: 1396/05/03 - 16:28:58

بازخوانی حوادث یک روز تعطیل با اداره حوادث دانشکده علوم پزشکی اسفراین؛

ترافیک حوادث در محورهای پر خطر اسفراین/ مصدومیت 20 نفر ؛ فقط خوراک یک روز جاده های اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- سپهرآیین، این هفته بنا دارد به شماری از محورهای پر خطر اسفراین بپردازد و کاستی ها، کمبودها و خلاهای ترافیکی در محورهای برون شهری بپردازد.
ترافیک حوادث در محورهای پر خطر اسفراین/ مصدومیت 20 نفر ؛ فقط خوراک یک روز جاده های اسفراین,اسفراین، سپهرآیین، حرف مردم

به گزارش سپهرآیین، بر اساس گزارش اداره حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی اسفراین 20 نفر در حوادث و سوانح ترافیکی برون شهری اسفراین مصدوم شدند.

رییس اداره حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسفراین با اشاره به جزئیات حوادث روز جمعه هفته گذشته اسفراین، گفت: 7 نفر در جریان سانحه واژگونی در محور حصاری به دهنه اجاق، 5 نفر در سانحه واژگونی خودرو در مسیر دسترسی امامزاده سید احمد بن موسی(ع) کوران، 3 نفر در حادثه برخورد 2 خودرو در دوراهی رویین، 2 نفر در جریان واژگونی خودرو در روستای حصاری و 3 نفر در حادثه واژگونی خودرو در محور قزاقی مصدوم شدند.

«سید حبیب حسینی» افزود: همه این مصدومان به جز یکی جهت تکمیل فرآیند درمانی به بیمارستان اعزام شدند.

رییس پلیس راه اسفراین هم با اشاره به اینکه نبود توجه به جلو و غفلت از رعایت سرعت مطمئه مهم ترین دلیل حوادث و سوانح ترافیکی در اسفراین بوده است، افزود: نبود رعایت حق تقدم دیگر دلیل سوانح و حوادث ترافیکی در اسفراین است.

سرگرد «رضا خداشاهی» افزود: همه مصدومان سوانح و حوادث روز جمعه از بیمارستان مرخص شدند.

سپهرآیین، این هفته بنا دارد به شماری از محورهای پر خطر اسفراین بپردازد و کاستی ها، کمبودها و خلاهای ترافیکی در محورهای برون شهری بپردازد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر