سرویس در شهر | کد خبر: 59571
تاریخ انتشار: 1396/05/02 - 22:56:20

بهره برداری از 2 بوستان جدید در اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- پارک دانشجو در جوار مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با اعتبار 6.4 میلیارد ریالی در سطح 13 هزار مترمربعی و پارک شهدای منا در سطح 7 هزار و 200 مترمربعی با اعتبار 3 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.
بهره برداری از 2 بوستان جدید در اسفراین,اسفراین،پارک ،سپهرآیین
به گزارش سپهرآیین، طی آیینی با حضور امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، شهردار و اعضا و منتخبان شورای اسلامی شهر و خانواده های معظم و معزز شهدای منا 2 پارک و بوستان جدید  در اسفراین با مساحت بیش از 20 هزار مترمربعی به بهره برداری رسید.
در این آیین، پارک دانشجو در جوار مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با اعتبار 6.4 میلیارد ریالی در سطح 13 هزار مترمربعی و پارک شهدای منا در سطح 7 هزار و 200 مترمربعی با اعتبار 3 میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.
«مسلم نوری» شهردار اسفراین در این آیین گفت: در احداث پارک های جدید شهر اسفراین از آبیاری های نوین بهره گرفته ایم تا ضمن بهره گیری از آب غیر شرب شاهد مدیریت مصرف آب باشیم.
وی تاکید کرد: مدیریت شهری اسفراین در تولید گل و گیاه به خودکفایی رسیده است.
حجت الاسلام «محمدیان» امام جمعه اسفراین هم گفت: بدون شک پارک ها و بوستان های شهری می تواند فضای تفریحات سالم برای خانواده های محترم را فراهم آورد که همت جهادی خدمتگزاران در این عرصه ستودنی است.
دکتر «هادی قوامی» با تقدیر از تلاش های شهرداری اسفراین، افزود: پروژه هدایت آب های سطحی اسفراین با اختصاص اعتبار 3.5 میلیارد تومانی از سوی شهرداری اسفراین جدی پیگیری می شود.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر