سرویس سیاسی | کد خبر: 59305
تاریخ انتشار: 1396/04/27 - 20:46:38

پیکر شهید حمید مرادلو پس از ۳۵ سال گمنامی به وطن باز می‌گردد

زنجان-پیکر شهید حمید مرادلو پس ۳۵ سال دوری شناسایی و به آغوش خانواده خود باز می‌گردد.
پیکر شهید حمید مرادلو پس از ۳۵ سال گمنامی به وطن باز می‌گردد,

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از ایثار واحد زنجان، پیکر شهید حمید مرادلو پس ۳۵ سال دوری شناسایی و به آغوش خانواده خود باز می‌گردد.اینک نیز پیکر مطهر شهد حمید مرادلو پس از ۳۵ سال دوری به وطن بازگشته و چشم مادر و پدر به دیدار فرزندشان روشن می‌شود.

استقبال از پیکر این شهید روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه راس ساعت ۱۹ در میدان بسیج با حضور مردم شهید پرور و مسئولان استان همراه خواهد بود.

مراسم وداع با پیکر این شهید نیز شامگاه روز چهارشنبه ۲۸ تیر ماه ساعت ۲۲ در حسینیه عاشقان ثارالله واقع در اتوبان ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.

مراسم تشییع پیکر پاک شهید حمید مرادلو همزمان با شهادت جانسوز امام جعفر صادق(ع) ساعت ۱۰ صبح در روز پنجشنبه ۲۹ تیر ماه از مقابل مسجد جامع زنجان واقع در سبزه میدان به طرف گلزار شهدای بهشت حضرت فاطمه(س)(مزار پایین) برنامه‌ریزی شده است.

مراسم گرامیداشت این شهید نیز عصر روز پنجشنبه ۲۹ تیر ماه از سال ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در مسجد احمدیه همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) برپا می‌شود.

 شهید حمید مرادلو با ۱۷ سال سن در 28 شهریورماه سال 61ر در منطقه سردشت جاویدالاثر شد. و در تاریخ نهم آذزماه سال ۸۲  شهادت وی قطعی شد. همچنین پیکر این شهید جزو شهدای تازه تفحص شده اخیر است.

همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دل سوخته گان و دارالشفای آزادگان خواهد بود. استان شهید پرور زنجان با تقدیم ۳ هزار شهید بزرگوار در راه اعتلای انقلاب اسلامی و اهداف عالیه امام راحل کارنامه درخشانی را از خود برجای گذاشته است.

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر