سرویس سیاسی | کد خبر: 59303
تاریخ انتشار: 1396/04/27 - 20:18:35

دستگیری پزشک قلابی در سیستان وبلوچستان

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان سرباز در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: پزشک قلابی که بدون داشتن مجوز قانونی اقدام به طبابت و توزیع داروی قاچاق می کرد در این شهرستان دستگیر شد.

            دستگیری پزشک قلابی در سیستان وبلوچستان,

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ سیامک مرادی روز سه شنبه اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر طبابت و توزیع دارو توسط پزشک فاقد مجوز در یکی از روستاهای حاشیه شهرستان سرباز، بلافاصله دستگیری این فرد در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان پس از انجام تحقیقات محلی و پایش های اطلاعاتی و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مراجع قضایی و رعایت موازین قانونی و شرعی از محل مورد نظر بازرسی کردند.
وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از محل طبابت این پزشک تعدادی سرم، آمپول، انواع قرص، شربت و دستگاه فشار خون قاچاق کشف کردند.
فرمانده انتظامی سرباز گفت: محل طبابت این پزشک پلمپ و وی به اتهام استفاده غیرمجاز از عناوین پزشکی، مداخله در امور پزشکی، جعل و استفاده از سند مجهول و کلاهبرداری به دستگاه قضایی معرفی شد.
وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع رسانی کنند.
شهرستان سرباز با مرکزیت راسک با 190 هزار نفر جمعیت، 11 هزار و 500 کیلومترمربع وسعت، 4 بخش 3 شهر 11 دهستان و 750 آبادی در 500 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان وبلوچستان واقع شده است.
3042**6081 دریافت کننده: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: حیدر سرایانی

انتهای پیام /*
برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر