سرویس سیاسی | کد خبر: 59284
تاریخ انتشار: 1396/04/27 - 15:48:05

پرونده فارس برای برنامه‌های ترکیبی و تابستانی تلویزیون/۴

واحدی: کار و علاقه اصلی من اجراست/ راز ماندگاری &#۱۷۱;صبح بخیر ایران&#۱۸۷;

اقبال واحدی گفت: در این مدت اخیر باز هم پیشنهاد اجرای «صبح بخیر ایران» را داشتم، اما مشکل اینجا است که می‌گویند باید اسپانسر بیاورید و هنوز به این نتیجه نرسیدم که با این شرایط می‌شود کار کرد یا نه!
واحدی: کار و علاقه اصلی من اجراست/ راز ماندگاری «صبح بخیر ایران»,

«اقبال واحدی» مجری برنامه‌های تلویزیونی در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، گفت: از همان روزهای اولیه اجرایم در تلویزیون، همیشه برنامه‌های تلویزیون را دوست داشته و دارم. معتقدم زمانی زنده هستم که مشغول کار باشم و بتوانم کار کنم، چراکه کار و علاقه‌ام اجرا است.

وی در ادامه با اشاره به علاقه خود به سفر به مناطق دور افتاده و شناشاندن آنها به مرد از طریق قابل رسانه نیز بیان داشت: همیشه دوست داشتم همراه با دوربین برنامه‌ها به شهرستان‌ها و مناطق دور افتاده بروم تا سهمی در شناساندن آنها به مردم کشورم داشته باشم و به همین دلیل برنامه «مستقیم آبادی» را اجرا کردم و اگر یادتان باشد برای اجرای برنامه سال تحویل شبکه افق به ایرانشهر که منطقه‌ای مرزنشین است، رفتیم و از زیبایی و بکر بودن فضاهایش استفاده کردیم که اتفاقا با استقبال خوبی هم مواجه شد.

مجری قدیمی تلویزیون درباره برنامه «صبح بخیر ایران»‌ که سالها مردم او را با نام این برنامه می‌شناختند نیز گفت: برنامه «صبح بخیر ایران» را اغلب مردم ایران دوست داشتند و من در آن زمان بازخوردهای خوبی را از مردم و اطرافیان دریافت کرده بودم.

وی با اشاره به دلیل ماندگاری این برنامه نیز ادامه داد: تعریف این برنامه منطبق بر خواسته‌هایی بود که من و عوامل قبل از شروع تولید داشتیم. از طرفی در برنامه‌هایی که تهیه‌کنندگی‌شان به عهده خودم است می‌دانم که از کجا شروع و به کجا ختم می‌شود و اغلب موارد به سلیقه و نظر خودم نزدیک‌تر است، بر همین اساس حس بهتری در اجرایشان دارم.

واحدی درباره تولید مجدد «صبح بخیر ایران» نیز گفت: در این مدت اخیر باز هم پیشنهاد اجرای این برنامه را داشتم، اما مشکل اینجا است که می‌گویند باید اسپانسر بیاورید و هنوز به این نتیجه نرسیدم که با این شرایط می‌شود کار کرد یا نه!

وی با اشاره به حس شادابی و نشاطی که در اجراهایش دارد، بیان داشت: این موضوع به ذات هر انسانی برمی‌گردد، من آدم با نشاطی هستم و این را در اجراهایم هم می‌آورم. از طرفی همیشه زمان مردم برایم اولویت دارد و هیچگاه در شروع اجرا شعر نمی‌خوانم چونکه مطمئنم هیچ کس آن را گوش نمی‌دهد و وقت مردم تلف می‌شود. اگر رضایت مردم جلب شود، رضایت مدیران نیز جلب خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر