سرویس سیاسی | کد خبر: 59273
تاریخ انتشار: 1396/04/27 - 13:10:48

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران:

باید ۱۰ درصد از صندوق‌های انتخابات شورای شهر بازشماری شود

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران درخواست ما این است که ۱۰ درصد آرا مورد بازشماری قرار بگیرد ولی این اتفاق هنوز صورت نگرفته است.
باید ۱۰ درصد از صندوق‌های انتخابات شورای شهر بازشماری شود,

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس،‌ مجتبی شاکری در تذکرات پیش از دستور سیصد و شصت و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: در سالگرد پذیرش قطعنامه و نوشیدن جام زهر که امام خمینی(ره) تلقی کردند، حضور داریم و نیاز است که برای مشخص شدن ابعاد مختلف قطعنامه، کتاب راز قطعنامه را مطالعه کنند. 

وی ادامه داد: ظریف وزیر امور خارجه کشورمان تعرض به جسم و روح برجام را بیان کردند، ولی مقداری مسئولیت خود را بالا بردند. 

وی ادامه داد: ظریف مصرعی گفت به این مضمون که هرگز یک ایرانی را تهدید نکنید، حال این تعرض و تهدید انجام شد، باید مصرع دوم آن را بسراید که چه خواهد بود.

وی گفت:‌ از رئیس جمهور بزرگوار که منشور حقوق شهروندی را ابلاغ کردند درخواست می‌کنیم به این موضوع توجه کنند که در انتخابات شورای شهر به جمعیتی ظلم شد و آنها اعتراض‌های قانونی دارند.

شاکری افزود: باید 10 درصد صندوقها توسط اعتراض‌های صورت گرفته بازشماری شود که این اقدام صورت نمی‌گیرد. اعتدالگرا بودن فقط به حرف نیست و باید حقوق مردم در این زمینه روشن شود. 

وی خطاب به رئیس جمهور گفت: مبنای غلطی را می‌گذارید. باید به نیروهای خود تشر بزنید که 10 درصد صندوق‌ها مورد بازشماری قرار بگیرد والا آنچه که اعلام می‌کنید درباره انتخابات شورای شهر از نظر ما غیرقابل قبول است. 

انتهای پیام/

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر