سرویس سیاسی | کد خبر: 59266
تاریخ انتشار: 1396/04/27 - 11:45:35

با حضور در منزل عباس زندی انجام شد؛

عیادت وزیر ورزش و جوانان از قهرمان کشتی جهان

وزیر ورزش و جوانان با حضور در منزل عباس زندی از این پیشکسوت و قهرمان کشتی جهان عیادت کرد.
عیادت وزیر ورزش و جوانان از قهرمان کشتی جهان,

به گزارش خبرگزاری مهر، مسعود سلطانی وزیر با حضور در منزل عباس زندی یکی از اولین طلایه داران ایران در رقابت های کشتی جهان با او دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار سلطانی فر و عباس زندی به مرور دوران پرافتخار این کشتی گیر ارزنده ایران پرداختند.

وزیر ورزش از نقش ارزنده پیشکسوتانی نظیر عباس زندی در پیشرفت چشمگیر کشتی به نیکی یاد کرد و از او به عنوان پدر کشتی ایران نام برد .

سلطانی فر گفت: وقتی عباس زندی در سال ١٣٢٨ پهلوان ایران بوده و بازوبند پهلوانی را به دست آورده و دوران پرافتخاری را نیز در کشتی سپری کرده او را باید پدر کشتی ایران بدانیم .

وزیر ورزش و جوانان، خدمات عباس زندی به کشتی ایران در دوران قهرمانی و سپس پرورش ورزشکاران را شایسته تقدیر دانست و خاطر نشان ساخت: تجربیات این پیشکسوتان می تواند همچنان برای ورزش ایران سودمند باشد و باید قدر آنها را بدانیم .

در این دیدار عباس زندی اهمیت به جایگاه پیشکسوت از سوی سلطانی فر را ستود و با اشاره به پیشرفت کشتی ایران از مدیریت رسول خادم به نیکی یاد کرد و گفت: حمایت وزیر ورزش و جوانان از کشتی که مردم عاشقانه آن را دوست دارند واقعا با ارزش است .

این پیشکسوت ارزنده و قهرمان اسبق کشتی جهان گفت: موفقیت کشتی آزاد به دلیل کشتی پهلوانی ایران است به همین دلیل از توجه ویژه وزیر به کشتی پهلوانی تشکر می کنم و امیدوارم با حمایت های بیشتر جایگاه کشتی پهلوانی ایران که پتانسیل بیشتری دارد، ارتقا پیدا کند.

در این عیادت و دیدار ، نیک بین مدیرکل حوزه وزارتی، جمشیدی مدیرعامل صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان، دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و تعدادی از پیشکسوتان کشتی حضور داشتند.

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر