سرویس اجتماعی | کد خبر: 59253
تاریخ انتشار: 1396/04/26 - 16:50:00

با حضور فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی معرفی شدند:

رده های برتر بسیج در جشنواره مالک اشتر اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- طی آیینی با حضور فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی رده های برتر بسیج در نخستین جشنواره مالک اشتر اسفراین معرفی شدند.
رده های برتر بسیج در جشنواره مالک اشتر اسفراین,اسفراین،سپهرآیین،سردار،نخستین،مالک اشتر
به گزارش سپهرآیین، فرمانده سپاه اسفراین در آیین معرفی برترین های بسیج اسفراین با اشاره به یاد و خاطره شهدای اسفراین به ویژه شهید مدافع حرم «محمد ابراهیم توفیقیان» گفت: بسیجیان در خط مقدم رسالت ها و ماموریت های فراگیر بسیج هستند.
 
سرهنگ دوم پاسدار «مهدی الهی راد» با اشاره به اینکه نام «مالک اشتر» زیبنده جشنواره تجلیل از برترین های رده های بسیج شده است، افزود: بسیج یک شجره طیبه است که مایه دوام، بقا و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 
وی با اشاره به اینکه باید همه رده های بسیج در خدمت تحقق اهداف عالیه بسیج مستضعفین و رسالت های انقلاب اسلامی باشند، تاکید کرد: حضور بسیج در همه عرصه ها تعیین کننده است و اکنون شاهد مجاهدت ها و رشادت های بسیجیان در عرصه های گوناگون هستیم.
 
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی با اشاره به اینکه ایمان به خدا و کفر به طاغوت در تفکر ناب بسیجی تبلور پیدا می کند، افزود: باید تفکر ناب بسیجی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی در جامعه جوان نهادینه شود.
 
سردار «سید حسن مرتضوی» باید همه به وظیفه و رسالت و ماموریت خود نسبت به انقلاب شکوهمند اسلامی عمل نمایند و از هر انحراف، خبط و خطا به دور باشند، افزود: تشکیل دولت و جامعه اسلامی نیازمند یک عنصر مهم به وحدت و همدلی هستیم.
 
وی با اشاره به اینکه اگر بناست در مسیر حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی به دور از هرگونه خبط و خطایی باشیم، تاکید کرد: وحدت اجتماعی یک عنصر کلیدی در پیروزی، استقرار و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است که ولایت مداری از رهبری حکیم، بصیر و هوشمند مقدمه تحقق وحدت و همدلی است.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر