سرویس فرهنگی | کد خبر: 59251
تاریخ انتشار: 1396/04/26 - 16:37:44

امام جمعه اسفراین تاکید کرد:

امر به معروف سد راه بدعت گزاری می شود/ آمران به معروف مجاهدت می کنند

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «محمدیان» گفت: امر به معروف و نهی از منکر به عنوان فلسفه قیام عاشورا پیشانی مردم داری و قانون مداری توامان است.
امر به معروف سد راه بدعت گزاری می شود/ آمران به معروف مجاهدت می کنند,اسفراین،سپهرآیین،حجت الاسلام محمدیان،امر به معروف
به گزارش سپهرآیین، حجت الاسلام «محمدیان» امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسفراین با اشاره به کارکردهای فرهنگ ناب تذکر لسانی و پیام مهربانی، افزود: امر به معروف و نهی از منکر به عنوان فلسفه قیام عاشورا پیشانی مردم داری و قانون مداری توامان است.
وی با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر دارای بستر ارزشمندی برای استقرار دیگر معارف دینی در جامعه است، افزود: فراموشی امر به معروف و نهی از منکر دیگر پیوست های فرهنگی، معرفتی و تربیتی دین را بدون شک در گذر زمان به حاشیه می راند.
امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان اسفراین با تاکید بر اینکه، امر به معروف و نهی از منکر فرصت ارزشمند اسلامی است که باید با احیای آن کاهش آسیب های اجتماعی را شاهد باشیم، افزود: اصلاح امت از مسیر امر به معروف و نهی از منکر ممکن است که نصب العین سید الشهدا(ع) در رویارویی با سپاه ظلم هم بود.
وی خاطر نشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر باید احیا شود و این خود سد راهی بر نوآوری ها و بدعت گزاری ها بر پایه سنت های دینی است.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر