سرویس مجلس و مردم | کد خبر: 59155
تاریخ انتشار: 1396/04/24 - 23:42:54

طلب 133 میلیاردی لوله گستر از نفت

اسفراین- سپهرآیین- در نشست مشترک با وزیر نفت، وی در راستای حمایت از تولید ملی و تقویت اشتغال با واگذاری سفارش 20 هزار تنی از لوله های کربنی به شرکت لوله گستر برای تامین نیازهای شرکت های وابسته به نفت با ترک تشریفات موافقت کرده است.
طلب 133 میلیاردی لوله گستر از نفت,اسفراین،قوامی،لوله گستر،سپهرآیین
به گزارش سپهرآیین، کماکان شرکت لوله گستر به عنوان تنها تولید کننده لوله های بدون درز مورد نیاز شرکت های نفت، اکنون از شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت 133 میلیارد و 300 میلیون طلب دارد.
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در ابتدای خرداد در نشست مشترک با وزیر نفت، وی با پرداخت 100 میلیاد تومان از این بدهی موافقت کرد که هفته گذشته 30 میلیارد تومان آن به حساب لوله گستر واریز شد.
دکتر «هادی قوامی» با اشاره به اینکه پیش از سال جدید هم در اسفند سال گذشته 20 میلیاد تومان دیگر از بدهی های لوله گستر پرداخت شد، افزود: این درحالی است که لوله گستر به میزان 106 میلیارد و 400 میلیون تومان هم به مجتمع صنعتی فولاد اسفراین بدهکار است.
وی با اشاره به اینکه از تزریق اعتباری 30 میلیارد تومانی به لوله گستر، نیمی جهت پرداخت بدهی به مجتمع صنعتی اسفراین پرداخت می شود، خاطر نشان کرد: در نشست مشترک با وزیر نفت، وی در راستای حمایت از تولید ملی و تقویت اشتغال با واگذاری سفارش 20 هزار تنی از لوله های کربنی به شرکت لوله گستر برای تامین نیازهای شرکت های وابسته به نفت با ترک تشریفات موافقت کرده است.
 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر