سرویس اجتماعی | کد خبر: 59142
تاریخ انتشار: 1396/04/24 - 23:23:36

تاکید بر بهره بردای کتابخانه مرکزی تا هفته دولت

اسفراین- سپهرآیین- احداث کتابخانه به عنوان یک زیرساخت اساسی بعد از پرورش کتابخوان، مهمترین مولفه در رشد سرانه مطالعه یک جامعه به شمار می آید.
تاکید بر بهره بردای کتابخانه مرکزی تا هفته دولت,اسفراین،کتابخانه،سپهرآیین،ارغیانی
به گزارش سپهرآیین، با تاکید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، کتابخانه مرکزی اسفراین تا هفته دولت سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسفراین با اشاره به اینکه عملیات اجرایی احداث کتابخانه مرکزی اسفراین از سال 93 آغاز شده است، افزود: : این بنای فرهنگی که ساخت آن در زمینی به مساحت 504 مترمربع و در ضلع جنوبی شهربازی پارک قائم  از سال 93 آغاز شده است، در چهار طبقه  با زیربنای 2 هزار و 200 متر مربع به بهره برداری خواهد رسید.
«رضا ارغیانی» با اشاره به حضور مدیرکل در هفته جاری از پروژه کتابخانه مرکزی اسفراین، اضافه کرد: مدیرکل با ابراز خرسندی از موقعیت جغرافیایی این پروژه به عنوان یک زیرساخت توسعه ای برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواستار تسریع در بهره برداری از این پروژه فاخر تا هفته دولت شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از پروژه کتابخانه عمومی اسفراین بازدید کرد.
وی تصریح کرد: احداث کتابخانه به عنوان یک زیرساخت اساسی بعد از پرورش کتابخوان، مهمترین مولفه در رشد سرانه مطالعه یک جامعه به شمار می آید.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر