سرویس پیشنهاد سردبیر | کد خبر: 59099
تاریخ انتشار: 1396/04/23 - 15:50:36

امام جمعه اسفراین:

شورای نگهبان چشم بینای انقلاب اسلامی است/ عفاف و حجاب به حاشیه رود بنیان خانواده سست می شود/ اقتصاد مقاومتی نسخه نجات بخش برای پویایی اقتصاد اسلامی

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «محمدیان» گفت: نباید با غفلت از نسخه نجات بخش اقتصاد مقاومتی، استقلال اقتصادی کشور از متن به حاشیه برود.
شورای نگهبان چشم بینای انقلاب اسلامی است/ عفاف و حجاب به حاشیه رود بنیان خانواده سست می شود/ اقتصاد مقاومتی نسخه نجات بخش برای پویایی اقتصاد اسلامی,اسفراین، سپهرآیین، نماز جمعه

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه اسفراین در خطبه های نماز جمعه آیین عبادی سیاسی این هفته در مسجد اعظم امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه مرگ، پل سفر از دنیا به آخرت است، گفت: مرگ سرآغازی برای زندگانی  در دیگر عرصه ای است.

حجت الاسلام «محمدیان» افزود: نیکی به پدر و مادر همواره بعد از عبودیت پروردگار مورد توجه قرار گرفته است و از جمله مهم ترین توصیه های اولیای دین و سالکان الی الله است.

امام جمعه اسفراین با اشاره به سالروز تشکیل نهاد انقلابی شورای نگهبان، تصریح کرد: شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی و چشم بینای انقلاب شکوهمند است که بستری برای حفاظت و حراست از دستاوردهای این نظام اسلامی به ویژه در عرصه نظارت بر مصوبات مجلس شورای اسلامی و برگزاری انتخابات متعدد در جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام «محمدیان»  با اشاره به بیانات حکیمانه و داهیانه مقام معظم رهبری در مسئله پذیرش قطعنامه 598، گفت: پذیرش قطعنامه 598 از سوی امام راحل(ره) به خاطر ترس، هجوم دشمن و تهدید آمریکا نبود، بلکه به خاطر شرایط حساس آن ایام بود.

وی با تاکید بر اینکه نباید با وادادگی از تهدید و تحریم بهراسیم و استقلال اقتصادی را به حاشیه برانیم، افزود: نباید از اقتصاد مقاومتی به عنوان یک نسخه نجات بخش توسعه اقتصادی کشور در مسیر استقلال اقتصادی غفلت ورزید.

وی با تقدیر از راهپیمایی باشکوه زنان و بانوان محجبه حامیان عفاف و حجاب، تصریح کرد: تقویت و تحکیم بنیان خانواده از مهم ترین دستاوردهای عفاف و حجاب است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر