سرویس فرهنگی | کد خبر: 58830
تاریخ انتشار: 1396/04/14 - 17:10:24

نگاه؛

دومینوی افتخارآفرینی یک داستان نویس اسفراینی در 96

اسفراین- سپهرآیین- «مجتبی هژبری» از داستان نویسان اسفراینی توانست از 38 برگزیده جشنواره، رتبه چهارم را به خود اختصاص دهد و با داستان «گازوئیل» بدرخشد.
 دومینوی افتخارآفرینی یک داستان نویس اسفراینی در 96,اسفراین،سپهرآیین،قلم،هژبری
به گزارش سپهرآیین- «مجتبی هژبری» داستان نویس حاذق اسفراینی در جشنواره بین المللی «تیرگان» 2017 به میزبانی تورنتوی کانادا خوش درخشید.
گفته می شود، این جشنواره  ویژه فارسی زبانان جهان برگزار می شود که در تازه ترین دوره این جشنواره با محوریت داستان کوتاه، «مجتبی هژبری» از داستان نویسان استان توانست از 38 برگزیده جشنواره، رتبه چهارم را به خود اختصاص دهد و با داستان «گازوئیل» بدرخشد.
این جشنواره با همکاری کافه لیت مونترال و جشنواره تیرگان و با بهره گیری از داوران خارجی و ایرانی همچون دکتر «فرشید شریفی» و «حامد اسماعیلیون» برگزار شد که درآن آثار در 3 مرحله توسط گروه داوری بررسی شد و داستان های راه یافته به مرحله نهایی پس از ویرایش،  در مجموعه ای به نام داستان های تیرگان  منتشر می شود.
هم چنین داستان نویس اسفراینی در جشنواره سراسری داستان کوتاه «تلنگر» هم که شب گذشته به میزبانی خراسان رضوی به کار خود پایان داد، خوش درخشید.
هم چنین خرداد 96، «مجتبی هژبری» داستان نویس اسفراینی در پنجمین جشنواره سراسری «پستو» درخشید. 
به گزارش خبرنگار ما، پنجمین جشنواره سراسری پستو در بخش‌های داستان کوتاه، شعر و نمایشنامه نویسی با موضوع آزاد برگزار شد که «مجتبی هژبری» توانست رتبه دوم در بخش داستان کوتاه و رتبه  نخست بخش شعر آزاد این جشنواره را از آن خود کند.
«مجتبی هژبری» از فعالان کارگاه سوم شخص داستان نویسان اسفراینی است که در کارنامه خود دبیری جشنواره داستان کوتاه بلقیس را هم دارد.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر