سرویس با شهدا | کد خبر: 58607
تاریخ انتشار: 1396/04/11 - 01:05:21

در یادواره شهدای بیدواز عنوان شد:

لزوم تقویت نقش آموزه های فرهنگ ایثار و شهادت

اسفراین- سپهرآیین- آموزه های دفاع مقدس باید ضمن تبیین برای جوانان، نوجوانان و به طور کلی نسل آینده در متن فعالیت های فرهنگی و تربیتی قرار گیرد.
لزوم تقویت نقش آموزه های فرهنگ ایثار و شهادت,اسفراین، سپهرآیین، حرف مردم

به گزارش سپهرآیین، دومین یادواره شهدای بیدواز در مسجد امام حسین(ع) برگزار شد.

مسئول کمیته راویان فتح دفاع مقدس خراسان رضوی در این یادواره با اشاره به لزوم تقویت نقش آموزههای فرهنگ ایثار و شهادت و سبک زندگانی شهدا در عرصه بهره گیری از سبک زندگی اسلامی، گفت: دفاع مقدس گنجینه ای سرشار از آموزه های ارزشمند برای نسل آینده است.
 
سردار «عباس تیموری» با اشاره به اینکه اکنون جوانان باید در خط مقدم  مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی باشند، افزود: اکنون مقابله با آسیب های اجتماعی خود جزو شاخص ترین و مهم ترین محورهای عرصه جهاد فرهنگی است.
 
این استاد دانشگاه تاکید کرد: آموزه های دفاع مقدس باید ضمن تبیین برای جوانان، نوجوانان و به طور کلی نسل آینده در متن فعالیت های فرهنگی و تربیتی قرار گیرد.
 
حجت الاسلام «عزیزی» امام جمعه موقت اسفراین هم با تمجید از یادگاران دفاع مقدس، آنان را سفیران احیای ماندگاری انقلاب اسلامی دانست و افزود: بدون شک باید یادگاران دفاع مقدس در خط مقدم روایت گری آموزه های جنگ هشت ساله و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت باشند.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر