سرویس با شهدا | کد خبر: 58192
تاریخ انتشار: 1396/04/06 - 00:13:01

برنامه های کرامیداشت هفتم تیر در اسفراین اعلام شد

اسفراین- سپهرآیین- 2 برنامه محوری در اسفراین تدارک دیده شده است که روز هفتم تیرماه پیش از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد اعظم امام خمینی(ره) یادواره شهیدان بهشتی، طیبی و دیگر شهدای هفتم تیر برگزار خواهد شد که بناست رییس کل دادگستری استان سخنران این برنامه باشد.
برنامه های کرامیداشت هفتم تیر در اسفراین اعلام شد,اسفراین، سپهرآیین، حرف مردم

به گزارش سپهرآیین، برنامه های گرامیداشت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان دکتر بهشتی و حجت الاسلام طیبی و دیگر شهدای هفتم تیر سال 60، در اسفراین اعلام شد.

به گزارش سپهرآیین، معاون فرماندار اسفراین در نشست شورای هماهنگی برنامه های هفتم تیر ماه با اشاره به اینکه حوادث تروریستی هفدهم خرداد در حرم مطهر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی از جنس حوادث تروریستی دهه 60 بوده است، افزود: ایران اسلامی با توان موشکی خود مقتدارنه پاسخ آنانکه به امنیت ایران اسلامی چشم طمع دارند، داد.

«علی اصغر یحیی آبادی» با اشاره به اینکه برنامه های هفتم تیر باشکوه تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد، افزود: 2 برنامه محوری در اسفراین تدارک دیده شده است که روز هفتم تیرماه پیش از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد اعظم امام خمینی(ره) یادواره شهیدان بهشتی، طیبی و دیگر شهدای هفتم تیر برگزار خواهد شد که بناست رییس کل دادگستری استان سخنران این برنامه باشد.

وی تاکید کرد: حضور در گلزار شهدای رویین و ادای احترام به شهدای گرانقدر رویین از جمله حجت الاسلام شهید محمدحسن طیبی از مهم ترین برنامه هاست که پس از آن آیین پاسداشت شهیدان بهشتی، طیبی و دیگر شهدای هفتم تیر در آستان مقدس امامزاده سید اسحاق(ع) رویین در ساعت 18 هفتم تیر برگزار خواهد شد.

«غلامرضا طیبی» یادگار شهید طیبی هم در این نشست از تلاش های فرمانداری، ستاد بزرگداشت هفتم تیر و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مردم رویین و اسفراین برای بزرگداشت شهیدان بهشتی، طیبی و شهدای هفتم تیر تقدیر کرد.

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر