سرویس در شهر | کد خبر: 57550
تاریخ انتشار: 1396/03/23 - 21:42:42

چراغ ششمین جشنواره داستان کوتاه خراسان شمالی روشن شد

اسفراین- سپهرآیین- آیین پایانی ششمین جشنواره داستان کوتاه خراسان شمالی دهه سوم مرداد سال جاری به میزبانی اسفراین با حضور نویسندگان استانی و کشوری در مجتمع فرهنگی و هنری نسیم برگزار می شود.
چراغ ششمین جشنواره داستان کوتاه خراسان شمالی روشن شد,اسفراین، سپهرآیین، داستان کوتاه، بلقیس، خراسان شمالی
به گزارش سپهرآیین، ستاد اجرایی ششمین جشنواره داستان کوتاه خراسان شمالی با حضور معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و رئیس اداره امور فرهنگی، مطبوعات، تبلیغات و قرآن و عترت اداره کل در اسفراین تشکیل شد.
 
«رضا رضایی»معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با اشاره به ضرورت توجه بیش از پیش به هنر نویسندگی و نیز ادبیات داستانی در این نشست گفت:  برگزاری این جشنواره با رویکرد استانی به میزبانی اسفراین مورد تاکید است.
 
«رضا ارغیانی» دبیر ششمین جشنواره داستان کوتاه خراسان شمالی هم با اشاره به تدارک اسفراین برای میزبانی از جشنواره داستان کوتاه خراسان شمالی، گفت: تعیین مسئولان کمیته های گوناگون، برگزاری جلسات با فرماندار و مدیران دستگاه های گوناگون در دستورکار است.
 
هم چنین در این نشست، «علیرضا بیدی» از اعضای اصلی کارگاه داستان سوم شخص اسفراین به عنوان دبیر اجرایی جشنواره معرفی شد.
 
به گزارش خبرنگار ما، آیین پایانی ششمین جشنواره داستان کوتاه خراسان شمالی دهه سوم مرداد سال جاری به میزبانی اسفراین با حضور نویسندگان استانی و کشوری  در مجتمع فرهنگی و  هنری نسیم برگزار می شود.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر