سرویس گزارش و گفتگو | کد خبر: 57539
تاریخ انتشار: 1396/03/23 - 13:53:53

رییس شورای فرهنگ عمومی اسفراین تاکید کرد:

حضور انقلابی، مصداق آتش به اختیاری است/ باید مراقب بود عده ای آتش به اختیاری اشتباه تفسیر نکنند

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «محمدیان» گفت: آتش به اختیاری عمل جهادی و احساس مسئولیت در برابر قوام، دوام و استمرار نظام اسلامی است و با انفعال، سکوت و گوشه نشینی غریبه است.
حضور انقلابی، مصداق آتش به اختیاری است/ باید مراقب بود عده ای آتش به اختیاری اشتباه تفسیر نکنند,سپهرآیین، اسفراین، شورای فرهنگ عمومی

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه اسفراین و رییس شورای فرهنگ عمومی اسفراین، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: حضور انقلابی در همه عرصه ها به ویژه رویارویی با دسیسه ها، توطئه ها و دشمنی های بدخواهان نظام اسلامی یک ضرورت است.

حجت الاسلام «محمدیان» باید همه گوش به فرمان ولایت باشیم، افزود: آمادگی جریان های انقلابی برای مقابله با توطئه های دشمن امری انکارناپذیر و ضرورتی مهم است که مصداقی از آتش به اختیاری است.

وی با بیان اینکه باید با آتش به اختیاری همه خود را مسئول در برابر حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قلمداد کنند، خاطر نشان کرد: مطالبه گری اصلی دیگر از آتش به اختیاری است که امروز می تواند روی دوش جامعه جوان انقلابی به ویژه دانشجویان برای پیشبرد اهداف و رسالت های نظام اسلامی باشد.

رییس شورای فرهنگ عمومی اسفراین با بیان اینکه باید مراقب بود تا عده ای آتش به اختیاری مد نظر مقام معظم رهبری را به اشتباه تفسیر نکنند یا دنبال تحریف اندیشه های ایشان باشند،  اظهار داشت: آتش به اختیاری عمل جهادی و احساس مسئولیت در برابر قوام، دوام و استمرار نظام اسلامی است و با انفعال، سکوت و گوشه نشینی غریبه است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر