سرویس در شهر | کد خبر: 56453
تاریخ انتشار: 1396/03/22 - 07:35:13

آغاز عملیات اجرایی خوابگاه دانشجویی خیر ساز

اسفراین- سپهرآیین- دکتر «قوامی» تاکید کرد: خوشبختانه مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین دارای زیرساخت های کلیدی در مسیر توسعه است.
آغاز عملیات اجرایی خوابگاه دانشجویی خیر ساز,قوامی، دکتر، سپهرآیین، اسفراین، آستوئن

به گزارش سپهرآیین، عملیات اجرایی احداث خوابگاه خیرساز دانشجویی دختران در مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور و استاندار خراسان شمالی آغاز شد.

در این آیین که شماری از مسئولان استانی و شهرستانی از جمله معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هم حضور داشتند، دکتر «هادی قوامی» نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های خیران در توسعه زیرساختی و زیربنایی برای آموزش و پرورش و آموزش عالی تاکید کرد: خوشبختانه مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین دارای زیرساخت های کلیدی در مسیر توسعه است.

دکتر «مصطفی حیدری» رییس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین هم با اشاره به اینکه این خوابگاه دانشجویی در 2 فاز احداث خواهد شد، افزود: فاز نخست  این خوابگاه دانشجویی دخترانه با ظرفیت 150 نفر در 4 طبقه با زیربنای هزار و 500 متر مربعی با یاری خیران بنا خواهد شد که نیازمند اعتبار 15 میلیارد ریالی است که تاکنون خیران اعتبار 5  میلیارد ریالی آن را تعهد و پرداخت کرده اند.

وی موعد بهره برداری این خوابگاه دانشجویی خیرساز را آبان ماه سال جاری اعلام کرد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر