سرویس گوناگون | کد خبر: 56422
تاریخ انتشار: 1396/03/20 - 16:33:58

امام جمعه بام و صفی آباد:

لزوم استمرار گفتمان انقلاب اسلامی/ تببین واقعیت های انقلاب(ره) تحریف امام(ره) را به بن بست می برد

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «هوشمند نژاد» گفت: تبیین واقعیت های تاریخ انقلاب اسلامی مانع تحریف امام خمینی(ره) و آرمان های انقلاب اسلامی می شود که این مهم از دغدغه های مقام معظم رهبری است.
لزوم استمرار گفتمان انقلاب اسلامی/ تببین واقعیت های انقلاب(ره) تحریف امام(ره) را به بن بست می برد,اسفراین، سپهرآیین، امام جمعه، هوشمندنژاد، بام و صفی آّباد

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه بام و صفی آباد با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی در آیین نماز جمعه بام و صفی آباد، گفت: ایمان به غیب از نشانه های متقین است.

حجت الاسلام «هوشمند نژاد» با تبریک میلاد باسعادت کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی(ع) افزود: اکرام ایتام از سیره انبیای خدا و مورد تاکید آیات و روایات اسلامی است که شایسته‌است مردم از طریق نهادهای حمایتی از نیازمندان و مستمندان دستگیری کنند.

وی با محکومیت حوادث کور تروریستی در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام خمینی(ره) خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در دوران پس از انقلاب اسلامی هدف اصلی تروریستم بوده است که با اشراف اطلاعاتی توسط نیروهای امنیتی در سال های اخیر بسیاری ار توطئه ها و دسیسه های بدخواهان نظام خنثی و نقشه های آنان نقش بر آب شده است.

حجت الاسلام «هوشمند نژاد»  با اشاره به لزوم استمرار گفتمان انقلاب اسلامی، تاکید کرد: تبیین واقعیت های تاریخ انقلاب اسلامی مانع تحریف امام خمینی(ره) و آرمان های انقلاب اسلامی می شود که این مهم از دغدغه های مقام معظم رهبری است که در اجتماع زائران بنیان گذار جمهوری اسلامی در سالروز ارتحال امام امت مورد تاکید قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه معرفت و شناخت مبانی انقلاب اسلامی، آگاهی از تاریخ انقلاب اسلامی یک ضرورت انکارناپذیر است، اظهار داشت: تزکیه و تهذیب نفس و خودسازی یک اولویت است که ماه مبارک رمضان مجال شایسته ای برای توجه و تحقق این مهم است.

امام جمعه بام و صفی آباد با اشاره به برکات فیوضات ماه مبارک رمضان به ویژه برکات لیالی قدر، اضافه کرد: باید همگان  اهتمام ویژه ای برای خودسازی در ماه مبارک رمضان داشته باشند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر