سرویس با شهدا | کد خبر: 56421
تاریخ انتشار: 1396/03/20 - 16:32:06

امام جمعه اسفراین:

مراقبت کنید جای شهید و جلاد عوض نشود/ حادثه تروریستی مجلس و حرم امام(ره)؛ سکانسی از حوادث دهه 60

اسفراین- سپهرآیین- حجت الاسلام «محمدیان» با اشاره به حوادث تروریستی دهه 60 و تقدیم 17 هزار شهید ترور، خاطر نشان کرد: باید دقت کرد جای شهید و جلاد در سال های آینده عوض نشود.
مراقبت کنید جای شهید و جلاد عوض نشود/ حادثه تروریستی مجلس و حرم امام(ره)؛ سکانسی از حوادث دهه 60,اسفراین، سپهرآیین، نماز جمعه

به گزارش سپهرآیین، امام جمعه اسفراین با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در مسجد اعظم امام خمینی(ره)، گفت: رمضان المبارک از مهم ترین مجال های خودسازی با تکیه بر طاعت و بندگی است.

حجت الاسلام «محمدیان» حقیقت جویی و حقیقت پذیری را از مهم ترین ویژگی های مومنان و متقین دانست و افزود: انسان شفایافته در مکتب الهی انسانی موعظه پذیر و نصیحت پذیر هستند.

وی با تبریک سالروز میلاد با سعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی(ع) خاطر نشان کرد: اکرام ایتام از آموزه های اسلامی است.

وی با اشاره به گرامیداشت لیالی قدر، تاکید کرد: لیالی قدر فرصت بندگی و آشتی با خداست که سرآغاز سال تقدیری آدمی خواهد بود و سرنوشت آدمی در لیالی قدر رقم خواهد خورد.

رییس شورای فرهنگ عمومی اسفراین با اشاره به حوادث کور تروریستی گفت: تعبیر مقام معظم رهبری از این حادثه تروریستی به ترقه بازی تو دهنی به آمریکا و جیره خواران نظام سلطه بود.

وی با اشاره به حوادث تروریستی دهه 60 و تقدیم 17 هزار شهید ترور، خاطر نشان کرد: باید دقت کرد جای شهید و جلاد در سال های آینده عوض نشود.

امام جمعه اسفراین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با زائران حرم مطهر امام خمینی(ره ) گفت: چالش هزینه دارد، اما باید بدانیم سازش هزینه دارد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر