سرویس در شهر | کد خبر: 56134
تاریخ انتشار: 1396/03/16 - 02:08:19

فرماندار اسفراین تاکید کرد:

ساده زیستی امام(ره) باید الگو باشد/ انقلاب اسلامی ثمره قیام های مردمی است/ نقش مردم در بقا، دوام و قوام انقلاب اسلامی نباید نادیده گرفته شود

اسفراین- سپهرآیین- «جواد نوروزی» گفت: ساده زیستی امام(ره) مهم ترین ویژگی شخصیتی ایشان بود که باید الگویی برای مسئولان باشد.
ساده زیستی امام(ره) باید الگو باشد/ انقلاب اسلامی ثمره قیام های مردمی است/ نقش مردم در بقا، دوام و قوام انقلاب اسلامی نباید نادیده گرفته شود,سپهرآیین، اسفراین، شورای اسلامی شهر

به گزارش سپهرآیین، فرماندار اسفراین در تبیین شخصیت امام خمینی(ره) در ابعاد گوناگون به عنوان بنیان گذار نهضت انقلابی و پایه گذار جمهوری اسلامی ایران، گفت: ساده زیستی امام خمینی(ره) مهم ترین ویژگی شخصیتی ایشان بود که باید همواره مورد توجه و الگو و اسوه ای برای مسئولان باشد.

«جواد نوروزی» با اشاره به اینکه رسالت های والا و فاخر قیام خونین پانزدهم خرداد به سرمنزل نرسیده است، افزود: هرچند انقلاب شکوهمند اسلامی به پیروزی رسیده است باید باید مردم کماکان با حضور در عرصه های گوناگون به دوام، استمرار و بقای این انقلاب ارزشمند بیاندیشند و برای آن تلاش کنند.

وی با تاکید بر اینکه حضور مردم در صحنه های انقلاب اسلامی یک سرمایه عظیم برای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران هستند، تصریح کرد: همه باید به انقلاب اسلامی ایران حساسیت داشته باشیم و برای حفظ و اعتلای دستاوردهای آن تلاش نماییم.

مقام عالی دولت در اسفراین با اشاره به اینکه نقش امام راحل(ره) در تحقق وصال کشتی انقلاب اسلامی به ساحل فجر انقلاب اسلامی ستودنی است، خاطر نشان کرد: باید برای تحقق اهداف امام راحل(ره) در عرصه های گوناگون به ایفای نقش اثرگذار بپردازیم.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر