سرویس گوناگون | کد خبر: 56070
تاریخ انتشار: 1396/03/15 - 02:46:27

فرمانده سپاه اسفراین تاکید کرد:

تحریف امام(ره) سرآغاز تحریف انقلاب اسلامی است/ عزت از مسیر ایستادگی، مقاومت و پایداری می گذرد

اسفراین- سپهرآیین- سرهنگ دوم پاسدار «مهدی الهی راد» گفت: تحریف اندیشه های امام خمینی(ره) سرآغازی برای انحراف انقلاب اسلامی از مسیر و گذر از بی راهه خواهد بود.
تحریف امام(ره) سرآغاز تحریف انقلاب اسلامی است/ عزت از مسیر ایستادگی، مقاومت و پایداری می گذرد,اسفراین، سپهرآیین، خراسان شمالی، مکتب

به گزارش سپهرآیین، فرمانده سپاه اسفراین با اشاره به اینکه  تحریف اندیشه های امام خمینی(ره) سرآغازی برای انحراف انقلاب اسلامی از مسیر و گذر از بی راهه خواهد بود، گفت: نباید از تحریف اندیشه های امام(ره) از سوی برخی غفلت کرد و مراقب امری ضروری و انکارناپذیر است.

سرهنگ دوم پاسدار «مهدی الهی راد» با اشاره به اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی مهم ترین یادگار امام راجل(ره)بود، افزود: استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی دیگر تحفه های نابی است که به عنوان میراث ماندگار امام خمینی(ره) به یادگار داریم.

وی با اشاره به اینکه پیر جماران نوید بخش آزادی مستضعفان جهان بود، خاطر نشان کرد: امام(ره) رویاروی مستکبران جهان ایستاد.

وی با اشاره به امام(ره) با مکتب الهی و سیاسی خود در پی خلق عزت ملی برای مردم ایران اسلامی شد، تصریح کرد: شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان شاگردان مکتب انقلابی امام راحل(ره) بودند که خود خالقان آموزه های فرهنگ ارزشی ایثار و شهادت هستند.

وی با تاکید بر اینکه عزت ملی یکی از مهم ترین آرمان های امام خمینی(ره) بوده است، افزود: سلطه بیگانگان، دشمنان و بدخواهان جز ذلت و خواری نیست و ذلت و خواری با آموزه های امام(ره) بیگانه است.

وی با اشاره به اینکه بهره گیری از آموزه های امام(ره) و حرکت در مسیر تحقق خواسته ها و منویات وی مایه سعادت خواهد بود، تصریح کرد: نباید آنان که سودای کاخ نشینی و اشرافی گری دارند بر مناصب انقلابی که تکیه گاه کوخ نشینانی است که دل درگروی این انقلاب اسلامی دارند، تکیه بزنند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر