سرویس در شهر | کد خبر: 55047
تاریخ انتشار: 1396/02/02 - 23:44:39

به مناسبت هفته سلامت؛

سفیران سلامت مسیر 4 شهرستان استان را رکاب می زنند

اسفراین- سپهرآیین- این دوچرخه سواران به عنوان سفیر سلامت با هدف تبیین شعار هفته سلامت شهرستان های استان را رکاب خواهند زد.
سفیران سلامت مسیر 4 شهرستان استان را رکاب می زنند,سپهرآیین، دوچرخه سواری، دانشکده علوم پزشکی، اسفراین

به گزارش سپهرآیین، 17 ورزشکار دوچرخه سوار با هدف ترویج و اشاعه ورزش و نقش آن در سلامتی و تندرستی مسیر 4 شهرستان استان را رکاب می زنند.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسفراین در آیین استقبال این ورزشکاران که بناست با شعار «زندگی سالم با نشاط و امید» مسیر 4 شهرستان استان را رکاب بزنند، به خبرنگار ما گفت: این دوچرخه سواران از مبدا شیروان از مسیر منطقه نمونه گردشگری میلانلو وارد اسفراین شدند و 17 دوچرخه سوار اسفراینی و شیروانی با حمایت دانشکده علوم پزشکی مسیر اسفراین، بجنورد، آشخانه و شیروان را با هدف ترویج فرهنگ تندرستی و سلامت رکاب خواهند زد.

دکتر « نادر نیک پرست» افزود: این دوچرخه سواران به عنوان سفیر سلامت با هدف تبیین شعار هفته سلامت شهرستان های استان را رکاب خواهند زد.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی اسفراین هم چنین با اشاره به برگزاری برنامه های متعدد برای گرامیداشت هفته سلامت تاکید کرد: جشنواره ورزشی سلامت، همایش سفیران سلامت، همایش دوچرخه سواری عمومی، همایش پیاده روی عمومی و برگزاری جشنواره غذای سالم و دوره های آموزشی متعدد برای سایر اقشار، برپایی ایستگاه سلامت، نواختن زنگ سلامت و جشنواره های غذای سالم از مهم ترین برنامه های هفته سلامت است.

به گفته وی هفته سلامت با شعار زندگی سالم، با نشاط و امید از یکم تا هشتم اردیبهشت با محوریت تحقق سلامت روان برگزار می شود.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر