سرویس در شهر | کد خبر: 55021
تاریخ انتشار: 1396/02/02 - 01:16:05

تجمع اعتراض آمیز نمازگزاران و دانشجویان؛

خشم مقدس اسفراینی ها از تداوم واردات لوله های مورد نیاز صنعت نفت

اسفراین- سپهرآیین- بدون انتشار فراخوان برای تامین نیازهای داخلی اقدام به واردات محصولات با نمونه مشابه داخلی می شود و در این درحالی است که قانون حداکثر حمایت از تولید داخلی در کشور مصوب شده است.
خشم مقدس اسفراینی ها از تداوم واردات لوله های مورد نیاز صنعت نفت,سپهرآیین، سپهرآیین، سپهرآیین

به گزارش سپهرآیین، حاشیه آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته اسفراین هم بار دیگر موج اعتراضات مردمی از تداوم واردات لوله های بدون درز مورد نیاز صنعت نفت با نمونه مشابه تولید داخلی به منصه ظهور رسید.

این بار هم خشم مقدس و انقلابی جمعی از نمازگزاران با پیش قراولی جامعه دانشجویان انقلابی با فریاد شعارهایی از لزوم حمایت از تولید ملی و تقویت اشتغال همراه شد.

«مرتضی مالداری» مسئول بسیج دانشجویی  در این تجمع اعتراض آمیز انقلابی واردات لوله های بدون درز از سوی وزارت نفت و شرکت های تابعه را با وجود نمونه مشابه داخلی بی معنا قلمداد و اظهار کرد: با سیاست بی تدبیرانه وزارت نفت چرخه اشتغال 20 هزار تن در صنایع وابسته با اختلال روبرو شده است.

حجت الاسلام «محمدیان» امام جمعه اسفراین هم در خطبه های نماز جمعه این هفته با گلایه مندی از سیاست های به دور از تدبیر وزارت نفت برای تداوم واردات لوله های بدون درز گفت: این واردات با وجود تولید نمونه مشابه داخلی معقولانه نیست و این درحالی است که لوله گستر اسفراین فقط با 10 درصد ظرفیت کار می کند.

وی با تقدیر از مواضع انقلابی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی و تحصن های اعتراض آمیز دانشجویی و در چارچوب موازین قانونی خواستار شد: مسئولان و متولیان در مقابل این مسئله بیاستند تا ضمن حمایت از تولید ملی شاهد تقویت اشتغال در این صنعت و سایر صنایع وابسته باشیم.

یکشنبه هفته گذشته دانشجویان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی از تشکل های بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی و هیئت دانشجویی برای اعتراض انقلابی به تداوم واردات لوله های بدون درز در نمازخانه این مجموعه دانشگاهی تحصن کردند، 2  هفته پیش هم دکتر «هادی قوامی» با اشاره به اینکه لوله گستر با 10 درصد ظرفیت کار می کند از واردات لوله های بدون درز گله کرد، هفته گذشته باز هم قوامی در تذکر شفاهی در نشست علنی  روز سه شنبه گفت: بدون انتشار فراخوان برای تامین نیازهای داخلی اقدام به واردات محصولات با نمونه مشابه داخلی می شود و در این درحالی است که  قانون حداکثر حمایت از تولید داخلی در کشور مصوب شده است.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر