سرویس چهره ها | کد خبر: 54459
تاریخ انتشار: 1396/01/16 - 15:55:29

وداع زمینیان با یک یار آسمانی/ پیکر شهید «صارمی» تشییع شد

اسفراین- سپهرآیین- شهید «عقیل صارمی» بعد از تحمل بیش از 30 سال رنج و مصیت دنیوی ناشی از جراحات ترکش های دوران دفاع مقدس که مدال جانبازی به گردن داشت صبح دوازدهم فروردین ماه دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.
وداع زمینیان با یک یار آسمانی/ پیکر شهید «صارمی» تشییع شد,سپهرآیین، سپهرآیین، سپهرآیین

به گزارش سپهرآیین، پیکر جانبار شهید «عقیل صارمی» از جانبازان 70 درصد دوران هشت ساله دفاع مقدس روی دستان مردم اسفراین تشییع شد.

به گزارش خبرنگار ما، آیین وداع، تشییع، تدفین و خاکسپاری این شهید والامقام با حضور مردم، مسئولان و متولیان از جمله فرماندار و معاون فرماندار و امام جمعه موقت از مقابل مسجد اعظم امام خمینی(ره) به سوی گلزار مطهر شهدا در مسیر میدان امام خمینی(ره)، خیابان امام خمینی(ره) تا ابتدای خیابان شهید فرومندی تشییع شد.

حجت الاسلام «عزیزی» امام جمعه موقت اسفراین در این آیین گفت: بدون شک اجر شکیبایی در دوران جانبازی ستودنی است و این شهید والامقام بیش از 29 سال در مسیر دفاع از حریم انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی رنج دنیوی را تحمل کرد.

وی خاطر نشان کرد: بدون شک شهدای انقلاب اسلامی مایه قوام، اقتدار و اعتلای نظام اسلامی خواهند شد.

 شهید «عقیل صارمی» بعد از تحمل بیش از 30 سال رنج و مصیت دنیوی ناشی از جراحات ترکش های دوران دفاع مقدس که مدال جانبازی به گردن داشت صبح دوازدهم فروردین ماه دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر