سرویس در شهر | کد خبر: 54012
تاریخ انتشار: 1396/01/05 - 16:04:03

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار خبر داد:

کشف 103 کیلوگرم مواد مخدر در محور اسفراین- سبزواز

اسفراین- سپهرآیین- دیگر رسانه ها- با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی سبزوار، مواد مخدر جاسازی شده در بدنه این کامیون کشف و راننده کامیون نیز پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شهرستان شد.
 کشف 103 کیلوگرم مواد مخدر در محور اسفراین- سبزواز,سپهرآیین، اسفراین، سبزوار، مواد مخدر، نیروی انتظامی، فرمانده انتظامی

به گزارش سپهرآیین به نقل از سبزوار نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار با اشاره به اینکه،  103 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک طی عملیات مشترک با فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی در محورمواصلاتی سبزوار-اسفراین کشف و ضبط شد، در گفتگو با خبرنگاران گفت: با کسب خبری مبینی حمل مواد مخدر توسط یک دستگاه کامیون از در یکی از محورهای مواصلاتی سبزوار از سمت استان خراسان شمالی تیمی از ماموران آگاهی و مبارزه با مواد مخدر این شهرستان برای توقف این محموله مامورشدند.

سرهنگ «سید محمد هاشم زاده هاشمی» افزود: با تلاش ماموران و اجرای کنترل و مراقبت خودرو مورد نظر راشناسایی و با دستور ایست  سعی در توقف این کامیون داشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار عنوان کرد: راننده  کامیون حامل مواد مخدر بدون توجه به دستور ایست ماموران اقدام به فرار کرد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، این خودرو متوقف شد.

وی افزود: با تلاش ماموران انتظامی، مواد مخدر جاسازی شده در بدنه این کامیون کشف و راننده کامیون نیز پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شهرستان شد.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر