سرویس فرهنگی | کد خبر: 53340
تاریخ انتشار: 1395/12/24 - 00:11:07

مدیر مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی اسفراین خبر داد:

راه اندازی دپارتمان زبان خارجه در سال 96

اسفراین- سپهرآیین- مدیر مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی اسفراین از راه اندازی دپارتمان زبان خارجه با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی شهرستان در سال جدید در این مرکز خبر داد.
راه اندازی دپارتمان زبان خارجه در سال 96,اسفراین،سپهرآیین،اسکندری
به گزارش سپهرآیین، مدیر مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی اسفراین از راه اندازی دپارتمان زبان خارجه با بهره گیری از اساتید مجرب و دانشگاهی شهرستان در سال جدید در این مرکز خبر داد.
«امیر حسین اسکندری» با اشاره به اینکه دپارتمان زبان خارجه مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی اسفراین مجهز به لابراتوار زبان است، افزود: دپارتمان زبان خارجه مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی اسفراین در محیطی حرفه ای به آموزش زبان فراگیران خواهد پرداخت.
وی با بیان اینکه مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی با بهره گیری از مشاوران مجرب و نام آشنای شهرستان و استان آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه حقوقی، خانواده، فرزند پروری، اختلالات یادگیری کودکان، استرس، کار آفرینی و ... را دارد، اظهار داشت: این مرکز در نظر دارد با توجه به استقبال دانش آموزان عزیز در مقاطع مختلف نسبت به برگزاری کلاس های تقویتی و کنکور با بهره گیری از اساتید مجرب شهرستان و کشور اقدام نماید تا ضمن ارتقای توان علمی دانش آموزان شهرستان در پیشب رد اهداف آموزشی خود نیز گامی موثر و ماندگار بردارد.
وی با اشاره به آمادگی این مرکز برای برگزاری کلاس های کارآفرینی و اشتغال دارد، تصریح کرد: افراد مستعد و دارای طرح جهت اخذ وام کارآفرینی و خود اشتغالی به صندوق کارآفرینی امید از سوی این مرکز معرفی خواهند شد تا از تسهیلات آن بهره مند شوند.
«امیر حسین اسکندری» با بیان اینکه با توجه به استقبال گسترده مردم از گیاهان دارویی و طب اسلامی این مرکز در نظر دارد برای نخستین بار اقدام به برگزاری دوره آموزشی طب اسلامی بر پایه اصلاح تغذیه و گیاهان دارویی نماید، اضافه کرد: این مرکز در نظر دارد با توجه به استقبال گسترده متقاضیان برگزاری مجدد دوره های تکنسین داروخانه، فوریت های پزشکی، تکنسین کنار دندانپزشک، و گیاهان دارویی را در سال جدید در دستورکار قرار دهد.
وی عنوان کرد: مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی اسفراین در نظر دارد دوره عکاسی حرفه ای و طبیعت با بهره گیری از مدرسان برجسته استانی را برگزار نماید.
«امیر حسین اسکندری» با اشاره به شمار زیاد دانش آموختگان رشته کارشناسی حقوق در این شهرستان تصریح کرد: برگزاری دوره های آمادگی آزمون های کارشناسی ارشد، دکتری، وکالت، قضاوت و سردفتری را با بهرگیری از اساتید مجرب از دیگر برنامه های این مرکز خواهد بود.

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر