سرویس فرهنگی | کد خبر: 53274
تاریخ انتشار: 1395/12/23 - 18:40:07

فرهنگسرای شهر در خدمت اعتلای فرهنگ شهروندی

اسفراین- سپهرآیین- فرهنگسرای شهر با رسالت ها و ماموریت های فرهنگی فراگیر در خدمت شهروندان فرهیخته برای ارتقای سطح آموزش های شهروندی است.
فرهنگسرای شهر در خدمت اعتلای فرهنگ شهروندی,اسفراین،شهرداری،فرهنگسرا،سپهرآیین
به گزارش سپهرآیین، فرهنگسرای شهرداری اسفراین در بوستان ملت در خدمت اعتلای فرهنگ شهروندی است.
شهردار اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: فعالیت های ورزشی با هدف اعتلای تندرستی، سلامت شهروندی و توسعه همگانی ورزش، برگزاری دوره های آموزشی صخره نوردی، تکواندو، ژیمناستیک، کاراته، شطرنج، آمادگی جسمانی مورد توجه فرهنگسرای شهر در بوستان بزرگ ملت بوده است.
«مسلم نوری» با اشاره به اینکه فرهنگسرای شهر با رسالت ها و ماموریت های فرهنگی فراگیر در خدمت شهروندان فرهیخته برای ارتقای سطح آموزش های شهروندی است، افزود: برگزاری دوره های متعدد کارگاهی آموزش خیاطی با هدف ارتقای کارآفرینی و اشتغال بانوان خانه دار یکی دیگر از ماموریت ها و رسالت های فرهنگسرای شهر بوده است.
وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزش کاربردی کامپیوتر و خوشنویسی، افزود: برگزاری جلسات متعدد شاهنامه خوانی با حضور اهالی فرهنگ، هنر و ادب، نمایش فیلم در سالن آمفی تئاتر، برگزاری نشست های موسیقی سنتی ویژه جوانان از دیگر برنامه هایی است که با چاشنی فرهنگی، هنری  و ادبی در فرهنگسرای اسفراین برگزار می شود.
مدیر ارشد شهری اسفراین با اشاره به میزبانی فرهنگسرای اسفراین از مسابقات ورزشی شهروندی از جمله طناب زنی، پرتاب دارت، حلقه زنی و روپایی، تصریح کرد: برپایی جشنواره های غذا و برگزاری مسابقات سود و کو و میزبانی از مسابقات شهر ریاضی و جزیره گنج دیگر برنامه هایی است که در فرهنگسرای شهرداری اسفراین برگزار شد.
وی عنوان کرد: کلاس های هنری، مکالمه زبان انگلیسی، قرآن، طراحی و نقاشی، خیاطی، کامپیوتر، 504 واژه زبان انگلیسی، خوشنویسی، ریاضی با استقبال بیش از 3 هزار نفری شهروندان برگزار شد. 
 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر