سرویس در شهر | کد خبر: 53263
تاریخ انتشار: 1395/12/23 - 16:45:30

به همت جهادگران دانشجو صورت می پذیرد:

اجرای 8 پروژه عمرانی در مناطق محروم خراسان شمالی

اسفراین- سپهرآیین- مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی با اشاره به اعزام دانشجویان جهادی به مناطق محروم استان طی ایام نوروز گفت: هشت پروژه عمرانی توسط این دانشجویان اجرایی خواهد شد.
اجرای 8 پروژه عمرانی در مناطق محروم خراسان شمالی,سپهرآیین، اسفراین، عبدالله امینی فر، بسیج، راهیان نور

به گزارش سپهرآیین، مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی با اشاره به اعزام دانشجویان جهادی به مناطق محروم استان طی ایام نوروز گفت: هشت پروژه عمرانی توسط این دانشجویان اجرایی خواهد شد.

 «عبدالله امینی» اظهار کرد: 180 دانشجوی جهادی در قالب پنج گروه، طی ایام نوروز به مناطق محروم استان اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه در شهرستان‌های بجنورد، مانه و سملقان و اسفراین برای فعالیت و حضور این گروه‌های جهادی در نوروز 96 برنامه‌ریزی‌شده است، افزود: فعالیت‌های فرهنگی، آموزشی، برنامه‌های اقتصاد مقاومتی، پزشکی و بهداشتی ازجمله خدمات دانشجویان جهادی به مردم مناطق محروم این سه شهرستان است.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان شمالی با اشاره به اینکه هشت پروژه عمرانی توسط گروه‌های جهادی دانشجویان خراسان شمالی اجرایی می‌شود، تصریح کرد: این دانشجویان از 3 تا 14 فروردین‌ماه 96 اردوی جهادی خود را برگزار می‌کنند.

وی همچنین از اعزام هزار دانشجوی بسیجی به اردوی راهیان نور خبر داد و اظهار کرد: این دانشجویان در قالب هفت کاروان از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

«عبدالله امینی»  عنوان کرد: از این تعداد، 650 دانشجوی دختر و مابقی دانشجوی پسر هستند که درنهایت تا 24 اسفندماه جاری به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر