سرویس در شهر | کد خبر: 53261
تاریخ انتشار: 1395/12/23 - 16:38:41

سارق حرفه ای و 2 مالخر در اسفراین دستگیر شدند

اسفراین- سپهرآیین- فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری یک سارق حرفه ای با پنج فقره سرقت خبر داد.
سارق حرفه ای و 2 مالخر در اسفراین دستگیر شدند,سپهرآیین، اسفراین، فرمانده انتظامی، سارق، مالخر

به گزارش سپهرآیین، فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای با پنج فقره سرقت گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت و شکایت شهروندان در اسفراین، موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت .

سرهنگ «جاوید مهری» با بیان اینکه مأموران با استفاده از یکسری اقدامات پلیسی، کنترل سارقان سابقه دار و گشت زنی هدفمند موفق به شناسایی سارق موردنظر شدند،  اظهارکرد: مأموران موفق شدند در یک عمليات غافلگيرانه متهم را دستگير كردند .

وی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های انجام شده به پنج فقره سرقت محتویات خودرو و اماکن خصوصی اعتراف کرد، گفت: در این خصوص دو مالخر نیز شناسایی و دستگیر شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با بیان اینکه مأموران در بازرسی از منزل مالخران تعدادی اموال مسروقه شامل سه دستگاه سنگ فرز، سه دستگاه دلر، یک دستگاه نقشه برداری، آچار آلات، هفت عدد قالپاق و دو لاستیک زاپاس کشف کردند،عنوان کرد: متهم به همراه مالخران پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند .

سرهنگ «جاوید مهری» از شهروندان خواست به هشدارهای پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت توجه کنند و هرگونه فعالیت غیرقانونی و موارد مشکوک از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 به پليس اطلاع دهند .


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر