سرویس با شهدا | کد خبر: 53156
تاریخ انتشار: 1395/12/21 - 23:30:47

فرماندار و نماینده اسفراین به دیدار خانواده شهدا رفتند/

تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدای اسفراین

اسفراین- سپهرآیین- در آستانه سالروز بزرگداشت شهدا و شهادت حضرت ام البنین و روز تکریم مادران و همسران شهدا، نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی و فرماندار اسفراین به دیدار شماری از خانواده های معظم شهدا رفتند.
تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدای اسفراین,شهادت، ایثار، فرهنگ، روز شهدا، مادران و همسران شهدا

به گزارش سپهرآیین، در آستانه سالروز بزرگداشت شهدا و شهادت حضرت ام البنین و روز تکریم مادران و همسران شهدا، نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی و فرماندار اسفراین به دیدار شماری از خانواده های معظم شهدا رفتند.

دکتر «هادی قوامی» نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با اشاره به جایگاه رفیع شهدا، گفت: صبر و شکیبایی مادران و همسران شهدا نمونه ای ایثار و اخلاص و ایمان است که بدون شک صاحب اجری عظیم است.

«جواد نوروزی» فرماندار اسفراین هم با اشاره به اینکه دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگر فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان های شهدا است، افزود: بدون شک مادران و همسران شهدا در خط مقدم ایثار و از خودگذشگی بوده اند.

در این دیدارها، فرماندار و نماینده مجلس و شماری دیگر از مسئولان به دیدار خانواده های معظم شهیدان جمال آبادی ، حسین پور و رباط سرپوشی رفتند.


نظرات شما
علیرضامرادی | 1395/12/22
0
0
سلام مگه فقط درشهرمان چندتاخانواده شهیدوجانبازداریم ایکاش اقای فرمانداریانماینده شهرمان رئیس بنیادشهید سالی یکبارهمه خانواده های ایثارگران رافراخوان بدهنددرمحل فرمانداری یاسالن ورزشی باهاشون درددل کننددرسته هیچ کاری برای ماانجام نمیدهندنخواهنددادحداقل دلخوشیم که هنوزمارافراموش نکرده اند علیرضامرادی جانباز۵۰درصد
با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر