سرویس علمی و فناوری | کد خبر: 53042
تاریخ انتشار: 1395/12/18 - 16:17:29

مجتمع آموزش عالی اسفراین؛ چشم انتظار همراهی خیران برای ارتقای زیرساخت های دانشگاهی/ بهره برداری از 6 کلاس درس جدید به یاد شهید «عباس خدابنده»

اسفراین- سپهرآیین- خیران دانشگاهی می توانند در توسعه زیرساختی و زیربنایی متجمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نقش چشمگیری ایفا نمایند.
مجتمع آموزش عالی اسفراین؛ چشم انتظار همراهی خیران برای ارتقای زیرساخت های دانشگاهی/ بهره برداری از 6 کلاس درس جدید به یاد شهید «عباس خدابنده»,اسفراین،سپهرآیین،پژوهشی،
به گزارش سپهرآیین، رییس مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با اشاره به لزوم اهتمام جدی جهت جلب مشارکت های مردمی و همراهی خیران از سوی این مجتمع با هدف تسریع در ارتقای زیرساختی و زیربنایی، به خبرنگار ما گفت: مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین هرچند به عنوان یک نهال نوپا در عرصه آموزش عالی در اسفراین غرس شده است، اما اکنون در مسیر جدی رشد و نمو قرار دارد و از این جهت برای تجهیز همه جانبه نیازمند همراهی خیران دانشگاهی است.
دکتر «مصطفی حیدری» با اشاره به اینکه مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به گرمی از همراهی، همکاری و همیاری خیران در جهت توسعه این مجتمع استقبال می نماید، افزود: امید داریم بتوانیم بیش از پیش با شناسایی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با تکیه بر استعدادها، ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در مسیر شکوفایی این مجتمع با پشتوانه خیران دانشگاهی گام جدی برداریم.
وی اظهار داشت: بزودی در صدد تبیین اولویت های این مجتمع در بخش های گوناگون از جمله آموزشی، پژوهشی، ورزشی و رفاه دانشجویی برای جامعه خیران هستیم تا از این درگاه بتوانیم میزبان شایسته ای برای حضور خیران در امر مشارکت در توسعه مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی این شهرستان باشیم.
 دکتر «مصطفی حیدری» با تقدیر از همت مهندس «عبدالله خدابنده» مدیرعامل فرهیخته شرکت سبک سازان خراسان شمالی، افزود: با همراهی این کارآفرین خیر، توانستیم 6 کلاس درس جدید با هدف تامین نیازهای آموزشی با توجه به افزایش شمار دانشجویان مجتمع آموزش عالی به نام برادر این خیر، شهید «عباس خدابنده» باشیم.
به گزارش خبرنگار ما، مجتمع آموزش عالی اسفراین در سال 1390 با دو رشته کاردانی متالورژی مواد و مکانیک شروع به کارکرد.
گفتنی است مجتمع آموزش عالی اسفراین هم‌اکنون دارای 11 کد رشته در مقطع کارشناسی و دو رشته در مقطع کاردانی با حدود بیش از 2 هزار و 200 دانشجو دانشجو است.
 
 

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر